Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fel eve elutasitott, ha csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fel eve elutasitott, ha csak annyit teszek hogy bejelolom, van esely hogy ir nekem? 23L

Figyelt kérdés

Talalkozni akart, aztan masnap mar nem akart velem beszelni es le is tiltott. Pontosabban korlatozott es en tiltottam le vegul. Nem ertettem az egeszet de nem is akarok a multtal foglalkozni

Azota is o jar a fejemben, mas fiura ra se tudok nezni. Kivul belul megfogott

Neki se es nekem se volt kapcsolatom még, egyidosek vagyunk

Azota uj facebookom van, es be szeretnem jelolni nem tudom ha meglat mit fog szolni, van esely ra hogy ir nekem?

Vagy van esely hogy ujra elkezdjunk beszelni es mostmar talalkozo is osszejon?

Tudom hogy fel eve volt es elutasitott, nem akart velem beszelni de azt is tudom hogy ritka neki ha egy lany felkelti az erdeklodeset es en fel eve felkeltettem, akkor is ha vegul elb.asztam. o se es en sem szoktunk még csak ismerkedni sem, o volt az elso fiu nekem akivel beszeltem telefonon, ra adasul orakig, es o is mondta csak igy magatol, hogy nem szokott telefonalni lanyokkal

Tenyleg mindig o van a fejemben, es nem hiszek a joslasokban de barmilyen joslast nezek olyan kartyat dob ki, amben a josno azt mondja hagy egy ferfi fel akar keresni de nem tud, es még vár vele



2022. szept. 14. 00:37
A kérdező szavazást indított:
Bejelöljem
Ne
19 szavazat
 1/10 A kérdező kommentje:
Irjatok meg mit gondoltok errol a sztorirol, lehet csak azert remenykedek mert annyira tetszik es megkedveltem hogy nem latok tisztan, kozben meg ba...ni kene ra , csak az a baj nem tudok
2022. szept. 14. 00:39
 2/10 anonim ***** válasza:
38%
Korlátozott? Miben?
2022. szept. 14. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
38%
Miért van új facebookod?
2022. szept. 14. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
Ez a hajó már elment. Ne fuss utána, mert megalázod vele saját magad és ő is szánalmasnak fog gondolni.
2022. szept. 14. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
Csak megaláznád magad.
2022. szept. 14. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%
Ne haragudj de ha annyira akarna téged akkor ő vette volna fel a kapcsolatot veled. Ez így meg olyan megalázó lenne ha te futnál utána...
2022. szept. 14. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Noren1989 ***** válasza:
100%

Jàcmàzàs.


Próbàlj felnőtt ember módjàra gondolkozni.

2022. szept. 14. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
96%

Képzeld magadat a helyében. Te mennyire örülnél ha egy olyan srác teperne utánad, akitől semmit nem akarsz? Vagy ha kidobnád a szemetet az ablakon és visszajönne az ajtón?


Legyen már egy kis tartásod és fogadd el, hogy így alakultak a dolgok.

2022. szept. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
96%

És mi a fészkes fenéért futsz utána?

Te tényleg házhoz mész a pofonért??

2022. szept. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
94%

"Talalkozni akart, aztan masnap mar nem akart velem beszelni es le is tiltott. Pontosabban korlatozott es en tiltottam le vegul. Nem ertettem az egeszet de nem is akarok a multtal foglalkozni"

Akkor ne is foglalkozz a múlttal. Ha ő is ugyanúgy gondolná akkor így viselkedne?



"Tenyleg mindig o van a fejemben, es nem hiszek a joslasokban de barmilyen joslast nezek olyan kartyat dob ki, amben a josno azt mondja hagy egy ferfi fel akar keresni de nem tud, es még vár vele"

Mindegyikbe ezt mondják. Miért mit mondjanak? Hogy holnap felkeres? Eljön a holnap, és nem keres akkor tudod, hogy csalás..... Megnézik mondjuk 200an akkor annak a 200 embernek mind stimmel?

Erre nem lehet alapozni. Azért akarsz ennek jelentőséget tulajdonítani, mert erre vágysz.

Mindenkinek van szabad döntése. Ha találkozni akarna, keresne.



"kozben meg ba...ni kene ra "

Na ezt jól fogalmazod, így van. Mindenkinek volt már ilyen szerelmi csalódása vagy hasonló. Túl kell tudni lépni, mert ha nem tudsz azzal magadat hátráltatod.

Előttem nagyon jól írták, hallgass rám meg rájuk.

2022. szept. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!