Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ? Már nem érdeklem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ? Már nem érdeklem a férfit? Van esélyem ?

Figyelt kérdés

Megpróbálom röviden összefoglalni a helyzetet.



Volt egy srác ( a szomszédom) akivel közelebbi kapcsolatba kerültem , de ' elutasítottam' . Nyíltan nem kérdezett rá semmire


( kapcsolat) , hanem voltak olyan megnyilvánulásai ami(K)ről én azt gondoltam/ éreztem ,hogy kiakar használni ,( emberileg) és ahelyett hogy akkor ezt elmondtam volna neki , egyszerűen csak elküldtem ,amit tudomásul vett .


Eleinte köszönt normálisan ,majd idővel már egyre mérgesebben.Lattam ,hogy keres a buszon ,nézi ,hogy ott ülök - e rajta vagy sem , leskelődött utánam stb.


Akkor ezzel nem foglalkoztam , de idővel elgondolkodtam ,hogyha ennyire dühös,akkor bizony én értettem félre a dolgokat . Elkezdett direkt elkerülni....Telt az idő ,nekem nem volt bátorságom eléállni, csak jópár héttel később...aztán reggelente megint találkoztunk,amikor megyünk munkába( én szabadnapos voltam,direkt lementem a kapuhoz, írtam neki egy levelet amit a kezébe nyomtam ) A levélben elnézést kértem a viselkedésemért,leírtam ,hogy mit gondoltam éshogy szeretném új lappal indítani az ismerkedést.


De ha nem szeretné,akkor rendben van.



Nem volt elzárkózó, elutasító, írta ,hogy örülne ennek . Volt nálam egy rövid beszélgetésre, segített is szerelni ( egy 10 perces munka volt) amit meg is köszöntem.



Sajnos nagyon sok minden összecsapott a fejem felett,és amikor 2 nappal később reggel találkoztunk nagyon csúnyán reagáltam ( köszöntem ) neki , kérdezte is később ,hogy furcsa voltam ,nem aludtam jól. Elnézést kértem az aznapi viselkedésem miatt mindenkitől, írta , hogy nem kell elnézést kérni ,ez mindenkivel előfordul.


Azt gondoltam,hogy akkor rendben vagyunk , jöttek a " jó reggelt" üzik , váltottunk pár mondatot, aztán ezek az üzik elmaradtak.



Még küldött fotót ,hogy balesete volt,írtam neki hogy" vigyázz magadra" . Azóta írásban se kép ,se hang .



Ca.4 nappal később reggel találkoztunk,kérdeztem , hogy hogy van, de olyan barátságtalan, ellenszenves, közömbös stílussal válaszolt, hogy legszívesebben otthagytam volna a mondata közepén.


Tegnap összefutottunk volna (!) a lépcsőházban ,meglátta ,hogy jövök és inkább megvárta amíg felérek és csak utána jött ki.


Majd ma reggel megint találkoztunk , köszöntünk egymásnak de nem mertem tőle semmit sem kérdezni ,vagy hozzászólni,mert azt gondolom/ gondoltam,hogy így akár lekoptatni. Megutált volna vagy full dilisnek gondol ,akivel jobb nem kezdeni?!



Annnnnyira jó lenne,ha megmondaná nyíltan ,hogy NEM , de így ...csak találgatózom és reménykedem. Kerüljem el én is ?


( Minden reggel 4:30- kor kint áll a kapuban , tudja hogy mindig akkor megyek le , az ő busza csak 4: 45- kor jön , bőven lenne ideje később kijönnie)



Valaki azt mondta adjak neki időt, megint mások azt ,hogy szerelmes lett belém ( korábban) és inkább kerül ,mert elakar felejteni .



Mióta nem írt,nem írok neki


Nem zaklatom


Nem vagyok " matrica"



Az a baj, hogy belezúgtam és rohadtul fáj,hogy valszeg ezt csúnyán elb*sztam.

😔



2022. szept. 24. 12:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem csodálom a pasit. Én se kezdenék egy ilyen buta lánnyal, aki azt se tudja hogy kezelje a helyzeteket. buta bunkó voltál vele és még csodálkozol hogy nem fut utánad pincsi kutya módra?


Jól érzed ezt. Elb@sztad.

2022. szept. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

miért teszel fel megint a kérdést?

kaptál választ

2022. szept. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha amúgy eddig kommunikáltatok úgy, ahogy, szedd össze magad és kapd el egyik reggel, hogy márpedig mondja el, mi van vele, mit érez, mert téged nagyon bánt a dolog. Vagy akár el is hívhatod munka után egy csendes kávézóba, hogy ott szeretnél vele beszélgetni, ha nem reggel szeretnéd ezt megejteni vele. De ennek az őrlődésnek semmi értelme. Ha tényleg kedvel vagy szeret téged, bele fog menni, ha nem, akkor sajnos el kell fogadnod, hogy ez van. Találsz majd mást.
2022. szept. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1-es :


Köszönöm a fejmosást, ebből lehet tanulni .


Igen ,rájöttem én is ,hogy fordítva ülök a lovon . Ma magamba néztem , és ja ... Egy f*sz voltam .

2022. szept. 24. 15:20
 5/5 A kérdező kommentje:

3-as :

Köszönöm a segítséget, választ.


Hétfőn reggel" elkapom ", remélem ,hogy lent lesz és fogok vele beszélni.


Az a baj ,hogy nagyon félek. De most jött velem szembe egy idézet: ha akarsz valamit ,de félsz ,akkor tedd meg félve .


Utolsó dobásként egy lapra felteszek mindent. Valamerre lépni kell, mert ez nem állapot.


Ígérte,hogy segít még egy dologban ... arra rákérdezek , hogy ezek után segítene - e, vagy nagyon megutált ... Valamivel indítani kell a beszélgetést, aztán a további reakciójából viszem tovább a mondandómat .


Igen , aztán ha nincs más mód / esély akkor ez egy nagyon komoly tanulópénz volt .

2022. szept. 24. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!