Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ha egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha egy olyan lányra gondolok, akit évek óta el kellett volna felejtenem?

Figyelt kérdés

Remélem jó kategória.

Kezdjük ott, hogy volt gimiben egy lány, aki nagyon tetszett, soha nem volt problémám a "csajozással", de amikor vele beszéltem, mindig nagyon zavarban voltam. Nem volt az osztálytársam, csak nyelvcsoportban voltunk ugyanott és voltak összevont feladatok, stb...

Amikor először beléptem a terembe leesett az állam, nagyon szép lány volt, pedig semmi sminket nem használt, a haja is nagyon tetszett és a nézése is rabul ejtett. Emellett nagyon kedves volt, jól tanult és bárkinek szívesen segített.

Harmadik éve, hogy mindketten egyetemre mentünk, én villamosmérnöknek, ő jogásznak. Azóta nem is beszéltünk, mindkettőnknek megvan a Saját élete, azóta rengeteg kavarásom volt és összejöttem valakivel, de szakítottunk, mert nem volt meg az a vonzalom, nem is voltam zavarban soha, ami lehet részben pozitív, de mégsem éreztem olyan erősen, azóta másfél év telt el.

Most, hogy beköszöntött az ősz, valmiért csak rá tudok gondolni. Pedig nagyon régen beszéltünk, és előtte sem volt köztünk semmi, gimiben úgy éreztem egy-két napig, mintha érdeklődne utánam, hirtelen nyitott felém, (vagy én felé, nem emlékszem), de nagyon örültem amikor órán kívül kötetlenül beszélgettünk, de nem mertem elhívni sehova, mert ha ő utasít vissza, azt nem tudnám elviselni.

Egyszer rászántam magam, még gimi után, hogy ráírok aztán lesz ami lesz. Bejelöltem instagramon, de nem jelölt vissza, gondoltam ha iyen szinten nem érdeklem, akkor nem írok rá. Ekkor jött, hogy elkeseredettségemben összejöttem az említett másik lánnyal.

Nem tartom valószínűnek, hogy bármi is lehetne köztünk, maximum ha élőben találkoznánk, a reakciójából látnám, hogy mit gondol, de mivel azóta akár jegyben is járhat, szeretném inkább elfelejteni. Talán segít, hogy kiírom magamból, de minden hasznos tanácsnak örülnék.

Előre is köszi!



2022. szept. 25. 22:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Ha ennyite foglalkoztat írj rá újból. Aztán ha semmi, zárd le. Csak megy az időd. Találsz mást, csak nyitni kell a csajok felé.
2022. szept. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
13%

"soha nem volt problémám a "csajozással","

" azóta rengeteg kavarásom volt"

Konkrétan közhasználati tárgy vagy, a gyomrom fel fordul tőled, ekkora ribi nem is csodálom, hogy nem kell a lánynak:D

2022. szept. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

A legnagyobb baj hogy nem tudtad vele megbeszélni, ezért pazarolod a saját idődet.

Gyorsan tisztáznod kell vele!

Legalább tudni fogod mit lépj.

2022. szept. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Rendben beszélek vele.

#2 mi a probléma? Ha nem nincs esélyem a lánynál aki tetszik, akkor el kéne vonulnom szerzetesnek. Ne legyél álszent

2022. szept. 25. 22:55
 5/13 anonim ***** válasza:
75%

Ha ennyi idő alatt nem tudtad elfelejteni, úgy, hogy vissza sem jelölt, akkor kell a pofoncsapás. Jelöld be mindenhol, és írj rá, valamelyik fórumon, ne mindenhol, mert őrült zaklatónak fog nézni.

Egy ilyen hülyeséggel évtizedeket elronthatsz. Inkább legyen égő, nyilván, ha beszélgetni kezdtek azt elmondani, hogy gimiben nagyon tetszett, szívesen találkoznál vele (teszem hozzá lehet 30kg-ot hízott, gyereke, férje van), minthogy ebbe beleragadj.

2022. szept. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha valóban nincsenek gondjaid az ismerkedéssel, akkor miért nem ismerkedsz? Vonzóbbnál vonzóbb csajok vannak a világon, egyszerűen nem hiszem el, hogy egyik sem tud megérinteni annyira, hogy képes legyél túllépni egy régi iskolatársról dédelgetett illúziókon.
2022. szept. 26. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Igyál erősebb piát!
2022. szept. 26. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
#6 lehet máshogy képzeltem el mint amilyen. Mármint annyira mélyen nem ismertem, talán azért hiszem hogy olyan tökéletes lány.
2022. szept. 26. 06:22
 9/13 anonim ***** válasza:
Azota 3 pujaja van.
2022. szept. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Elég fura, hogy nem tudsz leszakadni valakiről, akit régen se ismertél túlságosan, tényleg csak az illúzió tetszik. Írj rá facebookon, ha ennyire nem tudod elfelejteni, max elutasít vagy nem is válaszol, ez a legrosszabb forgatókönyv, de egyébként meg nem tragédia és éled tovább az életed.

Ha rám írna egy volt osztálytársam az x évvel ezelőtti énemet várva, akkor az off, más ember vagyok, fejlődtem, gimiben elég gyerekes még az ember, sose lennék hasonló újra, naív se vagyok már.

2022. szept. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!