Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 2 éve nagyon szerettem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 éve nagyon szerettem egy fiút, baratok voltunk. És ő szeretett volna összejönni velem, de én akkor még nem tudtam dönteni ezért elváltak útjaink. Most nagyon nagyon hiányzik és szívesen összejönnék vele. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A probléma az, hogy nem vagyok teljesen biztos magamban, lehet, hogy nem kéne nála felszakítani a régi sebeket, illetve ha nem működne a kapcsolat, nem akarnám megbántani azzal, hogy szakítok vele.

#randi #barát #szerelem #szeretet #Összejöjjek vele?
2022. szept. 28. 18:42
 1/6 Hans Pötterman ***** válasza:
100%
Ha nem vagy benne biztos inkább hagyd. Pedig amúgy jó kapcsolatok tudnak lenni barátságból,mi 5 év után jöttünk össze, és nagyon jó volt úgy kezdeni,hogy már ismertük egymást.
2022. szept. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%

Minek akarnál összejönni vele, mert éppen nincs más? Ha 2 éve nem éreztél iránta semmit a barátságon kívül, akkor ez most sem változott, ha már nem vagytok kapcsolatban.

Nagyon rossz ötlet!

2022. szept. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Korotok?
2022. szept. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

"illetve ha nem működne a kapcsolat, nem akarnám megbántani azzal, hogy szakítok vele."


Sajnos ez így bajos lehet. Ha nem haragban váltatok el akkor esetleg keresd fel a társaságát és beszélgessetek. Egy idő után érezni fogod, hogy ebből lehet-e ténylegesen kapcsolat. Egyébként még akkor sem biztos, hogy együtt maradsz valakivel, ha most ismered meg és úgy érzed, hogy kapcsolatot szeretnél vele.

2022. szept. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%

#1 Ezek 2 éve nem beszéltek, semmi barátság nincs köztük már. Nem is értem pontosan hogy jött "hirtelen", hogy össze akar jönni vele, mikor nem is beszéltek jó ideje.


Valószínűleg magányos, nem sikerült mást megszerezni, esetleg kikosarazták és jó lenne valami balek. Ezen kívül bizonytalan most is, egyértelmű hogy valójában nem akar semmit.

2022. szept. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tisztázd magadban az érzéseidet! (azért jó lenne ha találkoznál vele párszor , az segít dönteni!)

Ha nem próbálod meg, lehet lemaradsz róla.

2022. szept. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!