Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Veget vessek a kapcsolatnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veget vessek a kapcsolatnak amiatt, mert neha iszik es felek hogy alkoholista lesz mint az apam? Nekem nem tetszik ez, hogy fogja magat es berug. Miert nem erti ezt meg?

Figyelt kérdés

Apam olyan szinten volt alkoholista, hogy az egesz fizeteset elitta, havi kb 200-250ezer, nem voltak normalis gondolatai csak az alkohol, még egy cipot sem vett maganak soha, a teljes fizeteset elitta, vagy ha nem volt penze akkor eladott barmit csak hogy tudjon inni.

Mindegy, en tovabbleptem ez van, nem sajnalom magam meg semmi ilyesmi.

Csak az a problema hogy felek hogy a parom is alkoholista lesz, ha a barataival van mindig reszegen jon haza, ami nekem nem tetszik..

Ugyanazt az erzest erzem most mint amit akkor ereztem amikor feltem hogy apa haza jon e este, vagy a rendorseg fog hivni minket mert megvertek vagy ilyesmi..

Felek, remegek amikor elmegy a barataival hogy mikor jon haza, es hogy mennyire lesz reszeg

Ha en ezt tudom hogy ez var ram, soha nem kezdek el vele ismerkedni

Nem kotekszik velem reszegen, sot..mégjobban szeret mint jozanon de en akkor sem szeretnem hogy igyon. Amikor berug , masnap mindig probalok vele beszelni, szeretem es szuksegunk van egymasra, szeretnem ha nem inna, azt mondja tobbet nem iszik de mindketten tudjuk hogy nem igaz. Olyan nagy dolog hogy ne legyen reszeg, akarhanyszor elmegy itthonrol? Tenyleg nagy keres?

Vessek veget a kapcsolatnak még most? Vagy mitcsinaljak?

30 éves


2022. okt. 4. 23:38
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Ha annyira inni akar miert nem eleg neki egy sor es kesz? Amikor tudja hogy apam alkoholista volt es felek ezektol a dolgoktol mert nem akarok egy szenvedeses eletet ujra
2022. okt. 4. 23:40
 2/19 anonim ***** válasza:
89%
Igen, már most az, mert megígéri, mégse tudja megállni. Ha nem akarsz alkoholistát, akkor nem ő a te embered.
2022. okt. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
70%
Mégis magadra engeded.
2022. okt. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
2. Szerintem megtudna allni csak az van benne hogy ugysem bant engem reszegen miert ne ihatna..
2022. okt. 4. 23:46
 5/19 anonim ***** válasza:
95%

Nem, mert tudja, hogy neked ez mennyire fontos, mégse érdekli. Mondjuk az se jobb, ha meg tudná, csak nem akarja, mert lesz@rja, hogy neked ez rossz, de te tudod.

#2

2022. okt. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
87%

Nekem nem alkeszek a szüleim, de nem viselnék el olyan pasit a rendszeresen részeg. Ha valaki néha megiszik 1-2 pohár valamit a barátaival, az rendben van, dehogy rendszeresen részeg legyen, dülöngéljen, akadozzon a szava, az nekem nem fér bele.

A párom 4 éve ismerem és soha nem láttam részegen, szilveszterkor sem, semmikor.


"Ha annyira inni akar miert nem eleg neki egy sor es kesz? "

Mert alkoholista.

Ne azt akard, hogy mások igazodjanak hozzád, hanem olyant válasz, akivel a fő kérdésekben megfelel. A te esetben egy nem piás pasit.

2022. okt. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
68%
Ez igy nagyon gaz
2022. okt. 5. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem ez már csak rosszabb lesz.
2022. okt. 5. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
60%
Tudat alatt olyan valakit kerestél mint az apád, a barátod alkoholista és ez sokkal rosszabb lesz.
2022. okt. 5. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
80%
Neked ez nem jó egy kapcsolat, az ilyet nem lehet jobb útra téríteni, önként nem fog bemenni egy elvonóra. Ha nem akarod újra átélni, amit az apáddal, akkor hagyd a bánatba.
2022. okt. 5. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!