Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megosszam vele a csaladi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megosszam vele a csaladi problemaimat ami miatt ossze vagyok omolva,elmondjam hogy nincs senkim a vilagon vagy inkabb tartsam magamban mert azt fogja rolam gondolni csak menedeknek akarom ot?

Figyelt kérdés

Nagyon rossz helyzetben vagyok, csaladi problemaim vannak, kilatastalan vagyok es elveszett..senkim nincs a vilagon. O ezekrol nen tud, csak ugy tudja nem szeretek itthon lenni. De ennel sokkal tobbrol van szo..faj a lelkem. Nem tudom beszeljek e neki ezekrol, nagyon jo lenne kionteni neki a szivem, csak felek hogy azt fogja gondolni hogy azert akarok vele lenni, es azert ragaszkodok hozza mert el akarok szabadulni innen es ezert van ra szuksegem csak, hogy segitsen nekem. Teny, hogy tudna nekem segiteni, teny hogy azonnal megtudna menteni de nem varom el ezt tole, es nem ezert akarom ot! Nem tudom beszeljek e neki, ma is egesz nap sirtam

Nem birom tovabb annyi fajdalmam van, nem tudom megoldani egyedul a dolgaimat, nincs senkim a vilagon..megmondom oszinten ha lenne egy fiu, aki erezne irantam es tudnam hogy nincs senkije a foldon es nehez helyzetben van en felnek tole..es ha o is felni fog?

Ha megtudja hogy nincs senkim , es megtudja hogy szenvedek az eletem es a problemaim miatt nem fog tolem elfordulni? Akar azert amit irtam, vagy akar azert fel..

Szomoru vagyok, faj, es nem tudok neki errol beszelni mert felek..pedig mindent el akarok neki mondani.


2022. okt. 6. 00:35
A kérdező szavazást indított:
Beszeljek neki a fajdalmaimrol hogy konnyebb legyen, es talan segitene is anelkul hogy arra gondolna, menedeknek akarom ot
Nem ra tartozik barmilyen viszonyban is vagyunk
14 szavazat
 1/7 A kérdező kommentje:
De bizok benne hogy, bizik bennem es nem gondol rolam ilyesmiket akkor sem ha ugy tunne
2022. okt. 6. 00:38
 2/7 A kérdező kommentje:
De ha veletlenul emiatt veszitenem el mert en elmondtam neki az eletemet, mégjobban osszezuhanok bar nem tudom lehetnek e melyebben
2022. okt. 6. 00:39
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Ne. Én már az írásodtól is megijedtem. És, de, menedéknek akarod. Ha van valami problémád, azt elmondhatod, de ez a nekem nincs senkim világfájdalom egyáltalán nem vonzó. Olyan, mintha valaki kapaszkodna a lábamba és soha az életben nem fogja elengedni, akkor se, ha menekülnék. Egy párkapcsolat nem ilyen.
2022. okt. 6. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%

Nyilvánvalóan csak kinyúló kezet keresel, süt az írásodból, hogy szerinted "tény, hogy tudna segíteni, meg tudna menteni". Ne haragudj, de ez nagyon gáz!

Ha nem meséltél az életedről eleve nem lehettek olyan szoros viszonyban, ezt ráömleszteni butaság lenne. Ismered egyáltalán az illetőt? Lehet, hogy elmenekülne, vagy úgy megmentene, hogy még kiszolgáltatottabb helyzetbe kerülnél, mint amilyenben most vagy.

2022. okt. 6. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem beszélhetsz a problémáidról, hátteredről, csak higgadtabb állapotodban tedd. Látszik, hogy most ki vagy éppen borulva, gondolom történt aktuálisan is valami, ami előhozta az egészet. Ilyenkor kicsit hajlamos eltúlozni az ember, amikor egész napos kiborulás, sírás van. Lenyugszol, és tárgyilagosabban fogod látni.
2022. okt. 6. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
93%

Hát ne...

Ilyen formában, mint itt semmiképp ne. Az ember egyből érzi, hogy kétségbeesetten keresel valakit, rémisztő.

2022. okt. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Higgadtan és ne ömlesztve de a párkapcsolat része hogy megismerjük egymást jó dolgokkal, rossz dolgokkal együtt.

Hangsúlyos hogy azért pozitív előremutató dolgokat is ossz meg magadról, sőt inkább azt próbáld túlsúlyba helyezni.

2022. okt. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!