Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes volt belém, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes volt belém, de mégsem kellek neki. Közben én is beleszerettem. Hogy éljem túl?

Figyelt kérdés

Értektelennek érzem magam. Olyannak, aki lejjebb van másoknál. Mert elkezdtek tetszeni neki más nők, nem is egy, velem meg egyre jobban épült le a kapcsolata, így szakítottunk.

Magyarul kiismert és mégsem érek annyit, mint gondolta. Nem értem, miért élek, ha kiderült, hogy nem vagyok elég jó, még annyit se érek, mint mások. Negyvenes éveink elején vagyunk.


2022. okt. 6. 21:44
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Az értéked te határozod meg. Mások csak alkalmazkodnak hozzá.
2022. okt. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Mi történt pontosan?
2022. okt. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%

Engem igazán megismert és mégis úgy döntött, hogy mégsem akar lemondani a kínálkozó lehetőségekről miattam.

Szerinted én mennyire érzem magam értéktelennek?

2022. okt. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Csak annyi, hogy nem kellettem eléggé...
2022. okt. 6. 21:56
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
Nálam ugyanez a helyzet. A legkegyetlenebb érzés a világon, mikor igazán fontossá váltok egymásnak, de te számára nem annyira, hogy veled akarjon lenni.
2022. okt. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%
Á ilyenkor csak az újdonság varázsa volt. A kezdeti vonzalom csak annyi, hogy beleképzelünk valakibe valamit, aztán vagy működik vagy nem. Ez nem arról szól, mennyire vagy értékes valami univerzális mérce szerint. Hanem hogy pont vele mennyire vagy kompatibilis. De az is lehet, nincs is olyan neki, aki jó lenne, mert mindig virágról virágra fog szállni, mert az az érdekesebb.
2022. okt. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
96%
Velem ugyanez történt, elhitette velem, h mennyire szeret, hogy nem bír nélkülem élni, majd más nőt választott. Nem vagyok értéktelen
2022. okt. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Te maximum, csak annyiban hibáztál, hogy felruháztad őt mindenféle jó tulajdonságokkal, amivel valószínüleg nem is rendelkezik.

Te nem vagy értéktelen, hanem ő az akinek valami baj van a fejében.

2022. okt. 7. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Majd rájön hogy értékes vagy, de közben más is rájöhet...
2022. okt. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!