Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miert ne tudna szeretni ha en...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert ne tudna szeretni ha en nem szeretem magam?

Figyelt kérdés

Annyi helyen olvastam, hogy addig amdeddig nem szereted magas mas se fog..en ezt teljesen elhittem,es beletorodtem hogy engem sosem fog szeretni egy ferfi sem..

Es most jott egy fiu vegre, aki ugy erzem kozel van ahhoz hogy belem szeressen, mikozben egy egyaltalan nem szeretem magam..

Akkor mi az igazsag? Miert mondjak ezt?


2022. okt. 7. 00:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem szereted magad?
2022. okt. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%

Altalaban azoknak mondjak akik az onbizalom hiany miatt nem tudnak ismerkedni, meg azert a kóros onutalat miatt ellokheted a feled kozelitoket.


De amugy onmagaban nem igaz alltitas.

2022. okt. 7. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Így van! Ha önbizalomhiányod van, akkor vagy a közeledés nem megy, vagy az együtt maradás. Ilyenkor a távolság megnő, nem közeledsz, de nem is akarsz ott maradni. Vagy magadat lököd el tőle, vagy őt lököd el magadtól. Szinte ugyanaz. Nagy ritkán megtörténhet, hogy valaki tényleg szeret, tök mindegy milyen állapotban vagy, de ez ritka mint a fehér holló, ha szigorúan csak a szeretetről beszélünk. Manapság az emberek pár százaléka tud igazán szeretni. A kapcsolatok többsége függés, manipuláció, érdekközösség.
2022. okt. 7. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez hosszútávon fog problémát okozni, de nem is arról van szó, hogy szeresd magad, inkább, hogy légy jóban önmagaddal, fogadd el.

A bajok akkor kezdődnek, ha te elkezded megkérdőjelezni magad és őt, hogy vajon elég jó vagy, megfelelsz -e neki, tényleg szeret -e, féltékeny leszel, az ilyesmi megmérgezi a kapcsolatot.

2022. okt. 7. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Mert ha nincs onbizalmad, az a srácnak is fel fog tűnni. És amikor 70-edjere us elmondod neki, hogy a szomszéd csaj mennyivel szebb, már el fog gondolkozni rajta.

Baromi gyorsan meg lehet unni, ha valaki kevésnek érzi magát a másikhoz, az egész kapcsolatot le fogja húzni.

Plusz, ha úgy érzed, a másik túl jó hozzad képest, tehát te rosszabb kategória vagy, akkor önkéntelenül is bármit meg fogsz tenni, hogy a másik melletted maradjon: ami vagy baromi fullasztó viselkedést fog eredményezni reszedrol vagy azt, hogy ő ezt jól ki fogja használni és tudja, hogy bárhogy viselkedhet, bánhat veled, te mindig ott leszel neki.

Egyik sem jó egy kapcsolatban.

Egy egészséges kapcsolat dinamikája nem ez.

2022. okt. 7. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
46%
A szerelem alapvetően egy birtoklási vágy és nem a másikba vagyunk szerelmesek, hanem akit elképzelünk, hogy ki lehetnénk mellette. Ebbe simán beleférnek olyasmik, hogy csak a testét szeretem, vagy a pénzét/státuszát, vagy meg akarom menteni, vagy azt szeretem, hogy végre szeret engem valaki... stb. Aztán amikor megismeritek egymást és kiderül még mi van a csomagban... Akkor vagy átalakul egy stabilabb szeretetté vagy szakítás lesz vagy marad a se veled, se nélküled... És igen, ha valaki önbizalomhiányos, az eredményezheti azokat a fárasztó és manipulatív játszmákat, amiket fentebb írtak a többiek. Vagy ráakaszkodsz a másikra féltékenyen, vagy folyton próbák elé állítod, hogy bizonyítsa, tényleg elég vagy-e neki. Ez meg már a lelki bántalmazás kategóriája is tud lenni. Két sérült fél is nagyon tud szerelmes lenni úgy, hogy tönkremennek bele. A szerelemnek és az önbizalomhiánynak is sok arca van.
2022. okt. 7. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Mert sugárzik belőled a gyengeség, bizonytalanság, ami nem ad jó benyomást.

Habár nekem fordítva volt. Annyira szeretett a párom hogy éreztette is velem, el is hittem és ellezdtem szeretni magam. De ez se tartott vna sokáig ha nem változom meg ebben a kérdésben nagyon hamar

2022. okt. 7. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

6-os

Amit leírsz, az pont nem a szerelem :D

Az elején van a langolas és rajongás, aztán ha kibújik a szög a zsákból, nem lesz belőle szerelem, hanem vagy megreked ezen a fellángolás szinten és ki fuj x hónap múlva vagy szakítanak a felek.

A szerelem pont nem változik semmilyenne, nem lesz belőle szeretet.

Ha szerelmes vagy, ismered a másikat kívül belül, szexuálisan vonzodsz hozza.

Amit felül leírtál, az a media által elhitette szerelem, aminek köze sincs a valósághoz.

2022. okt. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem szeretjük önmagunkat igazán, akkor mást sem tudunk igazán szeretni, ha valaki beéri ezzel, az szintén nem szereti magát, tehát maradunk egy szeretet nélküli, nem ritkán toxikus kapcsolatban, ahol a felek egyébként meg vannak róla győződve, hogy szeretik egymást. Valójában olyanok szokták őket összetartani, hogy az egyik szeret áldozat lenni, a másik szeret terrorizálni, bántani, vagy, hogy végre valaki (bárki) egy picit is figyel rájuk, kapnak egy kis hamis szeretetet, amibe aztán is kapaszkodnak, ha már rég nem kapják a másiktól, stb...


Voltam én is kapcsolatban, mikor még nem szerettem önmagam. Szar volt az összes. Önmagadat szeretni nem azt jelenti, hogy magadat tartod a világ legmenőbb emberének és szét vet téged az önbizalom, hanem azt, hogy nem haragszol a múlt sebeiért, és elfogadod magad olyannak, amilyen vagy.


Ha ezeket megléped, és találsz valakit, aki azért szeret, amilyen vagy (igazából), és te is azért szeretsz valakit, amilyen ő (igazából), az sokkal jobb érzés.

2022. okt. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Oké, ez így tényleg kissé kisarkított vélemény.

Inkább arról van szó, hogy irritáló egy állandóan kesergő nővel lenni, akinek még egy kedves szót sem lehet mondani, mert azon is marakodni kezd.

2022. okt. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!