Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tapasztalatok nagy korkülönbsé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalatok nagy korkülönbségben?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem valakivel, akivel az első perctől megvolt a szikra, a kémia. Olyan szeretetet, biztonságot és figyelmet ad, ami ritka. Még nagyon kezdetleges ez az egész, de bármit megtenne, hogy megtartson es hogy boldoggá tegyen.

Az egyetlen dolog, ami kérdés, hogy 17 év korkülönbség vajon mennyire lehet negatív, vagy akár pozitív hatással?

(Én vagyok a nő, a férfi javára van 17 év)



2022. okt. 8. 16:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
Amikor 60 leszel, ő már 77. Fog ez téged zavarni?
2022. okt. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
29%
Élvezd ki a dolgot ameddig lehet de komolyat ne tervezz vele. Az ötvenes pasik jórésze már szinte impotens, semmire sem jó az ágyban. Te meg ott lesnél ki a fejedből 35 évesen b@szatlanul hogy nem így gondoltad ezt azt egészet amikor belementél ebbe a kapcsolatba.
2022. okt. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2022. okt. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

22-39, nem feltétlen életem végéig tervezek, de mondjuk az elkövetkező pár évre előre tekintve.

Eddig, ahogy ismerem, az impotenciával nem lesz túl sok probléma… :D

De még ha lenne is, ő az a férfi, akinek nem derogál másképp kielégíteni.

2022. okt. 8. 17:18
 5/18 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem ilyen korban már nem gáz 20 év korkülönbség sem, ez inkább akkor lenne megvetendő, ha még tini lennél.
2022. okt. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
4%
Jó izlése van én is 30 körüli férfi vagyok, a kedvenceim a 18-23 éves lányok
2022. okt. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
7%
1-2 évig elmegy, amíg nem akarsz komoly kapcsolatot.
2022. okt. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
42%

Minek megy bele vki bármilyen kapcsolatba ha nem tervez hosszú távra? :D

Nekem 22 évesen a velem egyidős fiatal nagyon jó pasik jöttek be nem 40 évesek lol

2022. okt. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
80%
Utolsó sok lány belemegy, aztán olyan 25 év körül kezdenek keresni komolyat, az idősebb férfi pedig újabb fiatal lányt keres és ez a körforgás megy
2022. okt. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
31%

Mai világban kva nehéz part találni mikor mindenkit 1000 inger ér

Én nem vesztegetnem az idom

Persze más ha a pénz motiválja a not az idős férfit meg a szex

2022. okt. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!