Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tapasztalatok nagy korkülönbsé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalatok nagy korkülönbségben?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem valakivel, akivel az első perctől megvolt a szikra, a kémia. Olyan szeretetet, biztonságot és figyelmet ad, ami ritka. Még nagyon kezdetleges ez az egész, de bármit megtenne, hogy megtartson es hogy boldoggá tegyen.

Az egyetlen dolog, ami kérdés, hogy 17 év korkülönbség vajon mennyire lehet negatív, vagy akár pozitív hatással?

(Én vagyok a nő, a férfi javára van 17 év)



2022. okt. 8. 16:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
46%

#8

Én sem értem így huszonévesen, sokkal vonzóbbak a fiatalabb pasik. Gondolom aki idősebbel kezd, azt a pénz/anyagi biztonság motiválja.

2022. okt. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
58%

"Nekem 22 évesen a velem egyidős fiatal nagyon jó pasik jöttek be nem 40 évesek lol"


Szintétn, de vannak apakomplexusok is

2022. okt. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%

Vagy inkább lóvékomplexusosak

Meg lehet nezni pl a 2018as miss russia nyertest

2022. okt. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

[link]


20!!!!!! Évesen ennek szült be egy kölyköt 🤣🤣

2022. okt. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
67%

Ezt a hülyeséget, hogy egy idősebb pasi nem lehet “jó pasi”. Eddig egyébként én is hasonló véleményen voltam, de ha ma belegondolok, van kivétel bőven mert nem csak érettebbek, szexibbek de sokkal többet tudnak magukról és egy nőről jó esetben, főleg ha fiatalabb könnyebben kezelik.


Én most egy nálam 10 évvel idősebbel randizok, jó.. annál azért több, és sokkal jobb pasi, mint bármelyik nálam pár évvel idősebb nyikhaj, most anyagi háttértől függetlenül. Az ágyban is mindent megad és tapasztalt stb…

2022. okt. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%
Igen probléma lesz, amikor ő belép az 50-be. Lelassul, eltrottyosodik, átmeneti impotencia tönkreteszi az önértékelését stb. Ha ezeket a szignókat kezded tapasztalni lépj mielőtt 30 fölé kerülsz.
2022. okt. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Hajrá, ha csak ez az egy dolog aggaszt. Csodás 7 évem volt egy nálam 16 évvel idősebb férfivel. Nem ezzel kapcsolatos ok miatt lett vége.
2022. okt. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
37%

Én 36 éves pasi vagyok, de nagyon nem haladok a középkorúság felé. Ha strandon látnátok, huszonévesnek mondanátok.

Nem élek önpusztító életet, konditermezek, a gondolkodásom kortalan, imádom a humort, az örök tanulást..

Ha megismerkednék egy 20 körüli lánnyal akinek a gondolkodásmódja passzol hozzám, nem tétováznék..

2022. okt. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!