Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Srácok ti így viselkedtek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok ti így viselkedtek egy lánnyal,ha szerelmesek vagytok?

Figyelt kérdés

Megbeszéltük,hogy csak barátság extrákkal,sokat serultunk már mindketten.

Viszont azt vettem észre egyre több időt töltünk együtt.

Mindig kitalál nekünk valami programot,már ismerem az egész családját akik azt hiszik együtt vagyunk.

Szeret velem lógni,attolfuggetlenul hogy rengeteg haverja van,meg lány haverjai is.

Állandóan olelget,puszilgatja a homlokomat.

Szex után mindig hozzambujik,amikor rám néz mosolyog és elpirul.

A csókok is olyan erzelemdusak,ahogy a szex is.

Azt tudom,hogy én kedvelem.Viszont félek attól hogy ő igazából nem ,hiába érzem azt,vagy látom a szemében.

Amikor mennek el mindig vissza húz,ölel,nem akarja hogy haza menjek.

Próbáltam vele erről beszélni,de annyira nehezen nyílik meg,én viszont hamarosan koltozok el,és csak egy ideig tudok vele lenni,igazából fogalmam sincs mi lesz így,hogy neki ez most így ennyi volt?


2022. okt. 13. 19:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Lesz itt pár embertől olyan válasz, hogy "tuti félti a biztos p*ncit, azért ilyen", meg hasonlók... Amelyik férfi "félti a biztos p*ncit", az nem így viselkedik.

Ez a srác közel került hozzád, fontos vagy számára és gyengéd érzelmeket táplál irántad. Hogy van-e már szerelem, vagy még csak alakulóban van benne, azt nem tudom, de férfiként biztosra mondhatom, hogy ezek alapján igenis jóval több lehet a fejében és a szívében irántad.

2022. okt. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el, hogy elköltözöl és nézzed a reakcióját. Ha neki ez mindegy, akkor ennyi.
2022. okt. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!