Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kimegyek egy éjszakara abba a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kimegyek egy éjszakara abba a külföldi hotelbe ahol dolgozik mert ez az egyetlen esély hogy újra beszéljünk, tudni fogja hogy csak miatta vagyok ott?

Figyelt kérdés

Interneten ismertuk meg egymast, nagyon osszhangban voltunk de megis "elvaltak utjaink" mert eltunt

Ha keresnem nem reagalna

1000km-re van a hotel ahol dolgozik, o nem tudja hogy tudom hogy melyik hotelben van.

Ki szeretnek menni egy ejszakara, biztos hogy latni fogjuk egymast, mert minden nap dolgozik, es ujra tudnank beszelni..nagyon fontos lett nekem

Kb 200ezerben lenne ez nekem.

Nem tudom vajon tudni fogja e hogy miatta mentem, vagy elfogja e hinni hogy veletlen. Azt mondom majd hogy a barataimmal vagyok nyaralni ott

Meger ennyit egy fiu?


2022. okt. 14. 22:00
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
25%
20: ne térjünk ki genderre. Annak is megvan a hátulütője ha megfekteted, kb. egyből a munkahelyed bánná, mert ha nem jössz össze rá is húzhatja a főnöködre, hogy megerőszakoltad. Stb.
2022. okt. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
94%

A fiú ennyit biztos nem ér meg.


Menj ha akarsz, bajod nem lesz, megnyugszol hogy megtetted. Öregen meg jó sztori. De szerintem ő is megijed és mivel fél felvállalni a szakítás, látja rajtad h remenykedsz, tudja hogy csak azt az estét kell kibekkelni, örökre úgysem maradsz ott, ezért valószínűbek tartom csak tovább fogja táplálni benned a reményt. Kitalál valamit, hogy ha osszeszed x millió zsetont akkor itthagyja az állást és visszamegy. De annyira szeret6h nem tudott a szemedbe nézni látni h fáj h távol van bla bla. És kb ugyan ott leszel minusz 200.000 ft

2022. okt. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
90%

Volt egy kamionos exem. Ő gondolta azt, hogy ha jön a mi cégünkhöz, biztos, hogy látni fog. Valahányszor jött, nekem mindig sikerült úgy alakitani, hogy ő csak ne is lásson. Volt, amikor fél napot ott dekkolt, aznap például beteg jelentettem, és hazaosontam. Sose tudta meg, hogy én minden alkalommal tudtam, hogy ő ott járt, és sokszor láttam is. De ő engem soha.

Szerintem egyáltalán ne vedd biztosra, hogy találkozni fogtok. Egyrészt ő is simán találhat kibúvót, másrészt senki se dolgozHAT minden nap. Külföldön is van ám munkajog, és jobban betartják, mint itt.

Ha beszélni nem akar veled, akkor látni pláne nem akar. De ha te ezt ennyire eldöntötted, akkor menj oda, ülj be a bárba, aztán ülj ott, amíg nem tudsz vele beszélni, és hazudj is, hogy véletlenül vagy ott. De csak azért, ha esetleg békülni akar, akkor legyen min lebuknod öt percen belül. (De jó, itt vagytok! Bemutatod a barátaidat? Bumm...)

2022. okt. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
83%

Audrey Taotou karaktere vagy a Szeretni bolondulásig - ból.

Rémisztő és beteges.

2022. okt. 15. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
96%
Nem kell kimenned. Most is tudod. Nem érdekled. Felesleges erre egy fillért is kiadni.
2022. okt. 15. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
86%
Mi van?? Te vagy a nő?? Biztos egy lépést sem tennék irányába, miután lesz*rt, majd még 1000 km meg 200 ezer…. Hol van itt a tartás? Te sem vagy igazi nő, csak egy pincsi kutya, egy kivert kutya….
2022. okt. 15. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
92%
Már régen mást k*rogat a hotelben munka előtt és után, mert téged LEKOPTATOTT.
2022. okt. 15. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg furcsa, hogy ebből nem világos, hogy mással van vagy csak egyszerűen nem érdekled. Miért kell egy ilyen akcióval tetézni? Én is megijednék, ha ilyen ostoba emberrel találkoznék.
2022. okt. 15. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha ez igaz, akkor nagyon durván beteg. Így beszélgessen az ember idegenekkel a neten.


Ilyet olyan ember csinál aki végre kapott valakitől egy kis figyelmet és ebbe minden áron kapaszkodik. De azt már nem látod, hogy a kis figyelem után egyszerűen eltűnt, lekoptatott, csak azt, hogy egy ideig kedves volt veled.

2022. okt. 15. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
100%

Menjel csak, de utána ne gyere ide sírni, hogy milyen szemét volt a pali, pedig te 10000 km - t mentél érte.

Tudod ki égetné magát. :D Max egyszer megdg, többe ne reménykedj.

2022. okt. 15. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!