Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kimegyek egy éjszakara abba a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kimegyek egy éjszakara abba a külföldi hotelbe ahol dolgozik mert ez az egyetlen esély hogy újra beszéljünk, tudni fogja hogy csak miatta vagyok ott?

Figyelt kérdés

Interneten ismertuk meg egymast, nagyon osszhangban voltunk de megis "elvaltak utjaink" mert eltunt

Ha keresnem nem reagalna

1000km-re van a hotel ahol dolgozik, o nem tudja hogy tudom hogy melyik hotelben van.

Ki szeretnek menni egy ejszakara, biztos hogy latni fogjuk egymast, mert minden nap dolgozik, es ujra tudnank beszelni..nagyon fontos lett nekem

Kb 200ezerben lenne ez nekem.

Nem tudom vajon tudni fogja e hogy miatta mentem, vagy elfogja e hinni hogy veletlen. Azt mondom majd hogy a barataimmal vagyok nyaralni ott

Meger ennyit egy fiu?


2022. okt. 14. 22:00
1 2 3 4 5
 11/43 A kérdező kommentje:

7

Nem!

De jelen pillanatban ez nem erdekel, nem gondolkozok ezen

2022. okt. 14. 22:19
 12/43 anonim ***** válasza:
100%
Tehát csak azért utazz egyedül, hogy ne legyen ott a mi lett volna ha, mert ha ott van abba beleőrülsz.
2022. okt. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 A kérdező kommentje:

Nekem nem megkereseredett eletem van mint neked hogy ezen annyira csodalkozol,semmi csoda nincs ebben

Egyszer elek, nem fogok egesz eletemben arra gonoldni istenem barcsak ki mentem volna hiszen csak 200ezrembe kerult volna

2022. okt. 14. 22:21
 14/43 A kérdező kommentje:
Ez a 10.nek szolt
2022. okt. 14. 22:22
 15/43 anonim ***** válasza:
98%

"Nem a semmire verem el mert tudom ha meglat mindent mashogy fog latni.

Persze hogy hazudnom kell, kulonben orultnek hinne"

"De jelen pillanatban ez nem erdekel, nem gondolkozok ezen"


Ha a teljesen bizonytalara azt mondod, hogy "tudom", nem gondolkozol előre, az igen közel áll az őrülethez.

2022. okt. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 A kérdező kommentje:
Istenem..22 eves vagyok, miert ne tegyem meg ha ezt akarom?
2022. okt. 14. 22:24
 17/43 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként a sok hülye film nyomatja ezt, hogy keresd mindenáron a másikat, aztán a végén meg házassággal zárul a film. Nekem is ez volt a szemem előtt anno, csak a való élet picit másabb.
2022. okt. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 A kérdező kommentje:
Soha eletembe nem jutott eszembe ilyen, de meg kell tennem
2022. okt. 14. 22:34
 19/43 anonim ***** válasza:
98%

Szerinted a srácnak nem fog lejönni, hogy tök egyedül vagy ott?

A srác nem akar tőled semmit, főleg, ha keresed és nem válaszol. Fel kéne fogni és elengedni a dolgot, nem pedig utána futni teljesen ismeretlenül külföldre, főleg nem a munkahelyére. Teljesen más lenne a helyzet, ha beszélnétek te meg mondjuk kimennél hozzá meglepetésként külföldre egy hétvégére. Annak valószínű örülne, de így ez inkább zaklatás.

2022. okt. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
0%

#19!


Ugyan már! Ha én egyedül lennék, akkor megdugnám a csajt. Azonnal belemenne, ha ennyit utazozz és költött, és vissza/meg akar szerezni. Úgysem találkozunk többet.

2022. okt. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!