Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kimegyek egy éjszakara abba a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kimegyek egy éjszakara abba a külföldi hotelbe ahol dolgozik mert ez az egyetlen esély hogy újra beszéljünk, tudni fogja hogy csak miatta vagyok ott?

Figyelt kérdés

Interneten ismertuk meg egymast, nagyon osszhangban voltunk de megis "elvaltak utjaink" mert eltunt

Ha keresnem nem reagalna

1000km-re van a hotel ahol dolgozik, o nem tudja hogy tudom hogy melyik hotelben van.

Ki szeretnek menni egy ejszakara, biztos hogy latni fogjuk egymast, mert minden nap dolgozik, es ujra tudnank beszelni..nagyon fontos lett nekem

Kb 200ezerben lenne ez nekem.

Nem tudom vajon tudni fogja e hogy miatta mentem, vagy elfogja e hinni hogy veletlen. Azt mondom majd hogy a barataimmal vagyok nyaralni ott

Meger ennyit egy fiu?


2022. okt. 14. 22:00
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
91%
Egy ferfi sem er meg ennyit, sot meg kevesebbet sem.
2022. okt. 15. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
76%
Nem az a kérdés h megéri e hanem az hogy van e értelme. Láthatólag megéri neki de minek?
2022. okt. 15. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
100%
Úgyis le fogja vágni hogy miatta mentél oda.1000 km?? Még 100 is nagyon sok. Amint pedig ezt levágta,miután lekoptatott, nemhogy többet fogsz érni a szemében(mint a csöpögős romantikus filmekben), hanem még kevesebbet, mert úgy fogja értékelni, mint egyik válaszoló írta, hogy nincs benned semmi tartás. Személyesen találkoztatok már valaha is? Ha nem, és úgy lett ennyire fontos, az még gázabb.
2022. okt. 15. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
0%
De ha már romantikus film, akkor lehet bejön. Engem hatott már meg, hogy a nő olyat csinált, amit én biztos nem tettem volna meg. Igaz később ugyanaz lett a vége, mint bármelyiknek, de akkor tetszett.
2022. okt. 15. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
83%
Mi a picsának???? Baszki, nő vsgy, minden ujjunkra jut 100000 faszi!
2022. okt. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
0%
Levelet nem tudsz írni a hotelbe a nevére? Vagy megírod, és az egyik munkatársa kezébe nyomod, hogy adja oda neki.
2022. okt. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
89%

Én is a nem mellet szavazok, de nagyon hajtod hogy mennél.


Kíváncsi vagyok a sztori végre , majd megírod mi volt?

2022. okt. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
100%
Talalkozratok mar élőben?
2022. okt. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
89%
Teljesen átlátszó lenne, hogy miatta vagy ott, és ha én lennék õ, ijesztõnek meg szánalmasnak találnám, hogy ennyire futsz utánam. Kerülnélek nagyba. Crazy stalker vibe-ja lenne a szituációnak... (Stalker jelentése magyarul: zaklató, leselkedő, valakit titokban követő)
2022. okt. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
100%

Uh, ez nagyon creepy.

A fő kérdésedre a válasz, igen, egyértelmű, hogy tudni fogja, hogy miatta vagy ott. Szerinted nem tűnik fel neki, hogy nincsenek ott a képzelt barátaid?🤔

Azt írtad, eltűnt. Azt is tudod, ha keresnéd, nem reagálna. Ezek után, miért tartod jó ötletnek, hogy kimenjél hozzá? Ha online is menekül előled, személyesen mire számítasz? Ti zaklatók mégis miből értetek, ha ebből se? Lassan írom, hogy értsd, NEM KÍVÁNCSI RÁD!

2022. okt. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!