Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez ténylegesen problémát okoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez ténylegesen problémát okoz a párkeresésben?

Figyelt kérdés

Mindig az idősebbek jöttek be, tőlem max 10-12 évvel idősebbek.

Igazából nincs ideálom éppen ami megtetszik nekem külsőleg, belsőleg egyaránt az fog meg.


Neten megismerek valakit nagy nehezen be is jön, amit nagyon hamar érzek és ez viszonozva van.

Mindketten tisztázzuk mit szeretnénk egymástól és mégis mire a találkozóra kerülne a sor, hülye indokokkal visszautasítanak, előtte meg foglalkoztak velem.

Az okok a következőek: Sokat dolgozik és nincs ideje semmire, távolságra hivatkozik, vagy éppen a leggyakrabban előforduló indok pedig az hogy sokat csalódott és nem akar megint csalódni.

Találkozás és minden esély megadása nélkül egyik pillanatra a másikra elengednek és mindenkinél ugyan úgy alakul minden és ugyan ott ragadok meg, csak nem tudom miért.


Alapvetően próbálom megmutatni magam, hogy 21 éves létemre ne egy kalap alá vegyenek másokkal.

Amit tudni kell rólam, hogy mindig próbáltam kimutatni hogy mindent megteszek a másikért, hogy ha baj van számíthat rám, megoszthat velem bármit, megadom a saját terét, tisztelettudóan bánok vele, tehát figyelek rá és megadom neki a szabadságot amit azzal tölt amivel szeretne, emellett maximálisan megbízom benne és nem féltékenykedem.


A kapcsolatot pedig úgy képzelem el egy idősebbel, hogy én mindig is kitűztem a cêljaim és elértem őket.

Egyedül már igazából mindent megcsináltam, megvalósítottam, építettem magam, viszont úgy érzem már középiskolás korom óta szeretnék egy hosszútávú komoly kapcsolatot, de valahogy hiába ismerek meg 29-30 éves pasikat ha nem lesz semmi.

Kimutatom és elmondom, hogy én ezt komolyan veszem és én szeretnék tovább építgetni az életem valakivel, tervezni a közös jövőt.


Kimutattam azt is az odafigyelésemmel, hogy nem csalnám meg, kiállok mellette és másokat visszautasítok akár előtte is, viszont hiába érzi jól magát velem mindig valahogy ide lyukadok ki és hogy csak b terv vagyok meg talonba vagyok tartva hosszú ideig.


Alapjáraton felmerülhet bennük, hogy fiatalabb vagyok és ezzel együtt el is ítélhetnek, meg nem éltem ki magam, megcsalhatom őket, bármikor leléphetek mással...

De nem! Nem vagyok megcsalós típús még ittasan sem, viszont úgy érzem én már amiben kiakartam élni magam kiéltem és szeretnék elköteleződni, felelősséget vállalni.

És ha már annyira akartam volna kapcsolatot, akkor nyilván bármikor eddig összejöhettem volna mással, de nem vagyok ilyen és úgy érzem akibe tényleg beleszeretek így még neten keresztül is, még ha sok esetben mások nem mondanák ezt szerelemnek, viszont mégis rengeteg ideig tudok irántuk érezni és akár mikor már nincs az életemben és tovább léptem, élem az életem akár később is visszajön ez a dolog ha újra sokat beszélünk.


Amit még lehet rólam tudni, hogy nagyon szeretek hülyéskedni, tehát nem ilyen komoly vagyok mindig.

Életvidámnak tartom magam, őszintének és szókimondónak.


Viszont amíg minden oké és úgy érzem figyelnek rám mikor alakul valami akkor semmi gond nincs, mikor észre veszem hogy sok ideig már kevesebbet foglalkozik velem, akkor teljesen normálisan közlöm vele és elmondom hogy nem várok sokat, de attól több beszélgetést igényleg hogy napi beszélgetésből heti 1x beszélgetünk a semmiből.

Aztán szoktam még pár alkalommal jelezni ha valani így megváltozik, mert amit először adtak az nekem teljesen jó volt.

Majd mikor megváltoztak és szóvá tettem akkor ők mondták hogy én erőltetem a dolgokat.

Holott ők is ugyan úgy akartak tőlem valamit és volt aki egy olyan után mondta ezt mikor ő beszélt állandóan a találkozóról és ábrándozott meg meg lett beszélve milyen programokat csinálunk és ő lépett vissza tali napján.

Szóval nem találkoztunk és elutasított pedig nem laktunk messze egymástól.


Szóval igazából nem tudom hogy van-e bármilyen remény hogy 21 évesen 28-31 éves pasival kialakítsak így bármiféle kapcsolatot?

Illetve nem tudom mi a probléma, hátha ezek alapján jobban látjátok, mert egymás után véletlen 3x belefutottam ilyenbe.


Köszönöm szépen a normális és segítő válaszokat!


2022. okt. 16. 00:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Sajnos nem tudok érdemben válaszolni, de picit hasonló helyzetben vagyok, bár én nem kimondottan idősebbeket keresek. 22 vagyok, legutóbb egy 29 éves sráccal ismerkedtem, de lelépett (ghosting), gondolom, ő amúgy is csak szexre hajtott volna. Amúgy engem mindig ghostingolnak kortól függetlenül.

Egyébként egyes 30 körüliek agyban elég éretlenek tudnak lenni, illetve néha szeretnek trükközni, érzelmileg kihasználni a fiatalabbat, tehát ez lehet az egyik ok, amiért nehezebb megfogni őket... A másik pedig, hogy sok 30as szó szerint gyerekként kezeli a mi korosztályunkat.

De kivételek mindig vannak, de ki tudja, hogy hol.

2022. okt. 16. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ezt rövidebben is le lehetett volna írni.

Az a probléma, hogy egy 28 feletti pasi pont azért hajt a te korosztályodra, mert nem akar semmi komolyat. Egy 25 feletti nő már gyorsan össze akar költözni, gyereket szeretne, esküvőt, de minimum elköteleződni egy tartós kapcsolatban. Aki erre vágyik, az a saját korosztályával kezd.

Aki egy 21 éves csajjal jönne össze, az pont nem akar ilyet. Csak bulizgatni, szexelni, lazán és kötetlenül. Pont, mint a korosztályod.


Te meg nem ezt nyújtod. Elég nyomulósnak is tűnsz. A korosztályod minden előnye (laza szex) nélkül, a korosztályod minden hátrányával (locsifecsi, nincs egzisztencia, tapasztalatlan, stb.)


Ismerkedj élőben, és ott a személyiség lesz a döntő. Nem "egy 20 körüli dugható csaj" leszel a sok közül. Téged fog megismerni, és vagy kellesz, úgy ahogy vagy, vagy nem.

De ismerkedhetsz neten is, viszont lődd feljebb a korosztályt. A 40+ kategória önmagában azért akar egy 21 éves csajjal komoly kapcsolatot, mert 21. Semmi más nem érdekli, örül, ha sikerül befoglalnia pár évre, és még jó tíz-húsz évig tud vele villogni, hogy fiatal nője van.

2022. okt. 16. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
53%
Anya-apakomplexus, gyakori jelenség ma. Nem gond a nagy korkülőnbség ma már.
2022. okt. 16. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!