Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek 100-ből hány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 100-ből hány párkapcsolatban éli meg ténylegesen a két fél a nagybetűs, boldog, igazi, épitő, katartikus szerelmet ?

Figyelt kérdés
2022. máj. 31. 20:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem 90%-a indul a kapcsolatoknak az első hónapokban fergeteges szerelemmel, love bombinggal.

De nem ez az igazi.


Azaz katartikus szerelem nem deffinialja az igaz szerelmet.

2022. máj. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
68%
Hosszabb távon 100-ból talán 2. Sokan csak azért mennek bele, hogy letudják ezt a problémát, vagy a látszat miatt. Minél több kompromisszumot köt valaki már az elején, annál rosszabb. Elképesztő boldogtalan kapcsolatok és házasságok vannak, és sztem bőven ezek vannak többségben. Mióta divat lett ilyen eszetlenül váltogatni a "partnereket", azóta bőven le is értékelődött a párkapcsolat úgy általában.
2022. máj. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
2.
2022. máj. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
50%
70 biztos, de lehet csak abból indulok ki, amit környezetemben látok. Én is nagyon szerelmes vagyok és ténylegesen megélünk mindent 2,5 éve
2022. máj. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
68%

Az elején első hónapokban, (ahogy #1 is írja) és talán még az első évben is mindenki úgy gondolja élete nagy szerelmével van együtt....


Aztán évekkel később új élete nagy szerelme lesz...

2022. máj. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenben voltam, hülye voltam, eldobtam. Életem legnagyobb hibája. Szerintem ilyen soha többet nem lesz.
2022. jún. 1. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Jelen. 40+-osan találkoztunk 3 éve, most volt az esküvőnk. Mi tényleg a nagy Ő-k vagyunk egymásnak. Végre.
2022. jún. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
7 és vállaltok közös gyerekeket ?
2022. jún. 1. 12:12
 9/19 anonim ***** válasza:

Nem vállalunk. Nekem egy 13 éves fiam van, férjemnek egy 14 éves lány és egy 6 éves kisfiú, nagyok élnek velünk.

Illetve 45 vagyok... közös gyerekünk nem lesz.

2022. jún. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Én is 40+ osakat fogok ki. Gyerekmentesek ugyan, de egyiknek sem való gyerek. Addig tartanak csak a szerelem aztán menekülhetnék gyerekkel tőlük.


Lasd a fenti lélda is ezt mutatja hogy gyerekkel már nem szerelem az élet. Hanem beújítanak mást.

2022. jún. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!