Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 25 alatti párkapcsolatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 alatti párkapcsolatok nagyrésze tényleg felszínes és 1-2 évig tart?

Figyelt kérdés

Valakitől hallottam ezt, hogy borzalmas a fiatal korosztály ebben a tekintetben, rengeteg a megcsalás, meg a párkapcsolati problémákat a megoldás helyett szakítással oldják meg.

Azt én is látom hogy sok kapcsolat tényleg nem tart sokáig, de maga a kapcsolat tényleg nem szereteteten alapul amíg együtt vannak?


2022. okt. 22. 20:17
 1/7 anonim ***** válasza:
19%
Nézd a 30-35 felettiek viszont kizárólag a pénzről szólnak
2022. okt. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
annyira egyénfüggő ez a dolog, hogy simán rá lehet vágni, ez így nem igaz (legalábbis mindenkire biztosan nem)
2022. okt. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
22%
Azok akik buliba jarkalnak kulon vagy csak az egyik minden hetvegen ott nagyon magas.
2022. okt. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Nem lehet általánosítani, de igen, több a partnerváltás, mint mondjuk 30 évvel ezelőtt. Igazából sok oka vannak ennek, egyrészt a fogyasztói gondolkodásmód, másrészt hogy sokaknak nincsenek is már olyan családi mintái, mint a korábbi generációnak és ez az online világ is azt az illuziót kelti, hogy bőven van idő és lehetőség válogatni, minek leragadni egynél.
2022. okt. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

1 & 4 egyetértek


Figyelj, általánosítani lehet, de kivétel mindig lesz. Abból indulj ki, hogy egy 15 évesnek teljesen más lelki világa van, mint egy 25, vagy még inkább egy 35 évesnek. Máshogy fogják fel az életet, másképp kezelik az érzéseiket, és persze a szerelemben később 20 felett fel tudják használni a 10-en évesen szerzett tapasztalataikat, és ezáltal tartósabb kapcsolatokat tudnak kialakítani. Persze ez sem mindenkire igaz, de általánosságban elmondható.

2022. okt. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon egyénfüggő ez. Attól függ mi a célja az adott személynek.

Én pl mindig is azt az embert kerestem, akivel leélhetem az életem, ez sajnos nem jött össze elsőre, sem másodjára, sem harmadjára. Megadtam az esélyt arra hogy megismerjük egymást, de akiben nem éreztem a lehetőségét annak amire igazán vágytam hosszútávon, azzal max pár hónap után szakítottam is, amikor egyértelmű lett, hogy nem ő az igazi. Ezért se voltak éves kapcsolataim. A legrövidebb kapcsolatom 1, a leghosszabb 10 hónap volt régebben.

A házastársammal pedig 24 évesen jöttem össze, és 13. éve vagyunk együtt.

2022. okt. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem mondanám, hogy így lenne. Ismerosi körben is sok több éves kapcsolat van, az első kapcsolatom is 4 évig tartott 17 éves koromtól, a mostani is két éve tart már, együtt is elunk.

Ez egyen és nem kor függő, sok idősebb ember (30-50) szinten nem tud konfliktust kezelni a kapcsolatban.

2022. okt. 24. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!