Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az nagy baj ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az nagy baj ha egy tavkapcsolatban viszonylag sokat beszélgetunk de nagyrészt csak a mindennapi dolgainkrol? Hogy ki mit csinál, hogy van, miket fog csinalni stb

Figyelt kérdés
Már bő 2 éve tavkapcsolatban vagyunk, alapbol igy indult az egesz, az elejen ugye teljesen más volt a kommunikáció de már mindent tudunk egymásról, egymás véleményét a dolgokrol, miről lehetne még beszélgetni hogy ne legyen "túl lapos" valami másat a szokásoson kívül, nagyon szeretjük egymást csak nem tudjuk milyen témákat dobjunk fel amit nem veséztünk már ki

2017. nov. 28. 15:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%

Nem tudom ez miért nehéz.

Mi 25 év házasság után, ebből 7 éve éjjel-nappal együtt (vállalakozás) tudunk beszélgetni.

Igaz, nem minden alkalommal váltjuk meg a világot, ritkán beszélgetünk a csillagászatról, vagy a mélytengeri búvászatról, de mindig van témánk.

Nektek, akik 100 vagy 1000 km-re vagytok egymástól probléma a beszélgetés?

Nem inkább az a baj, hogy eltávolodtatok és ezért nincs számára témád és unalmas a másik szövege?

Ezen kellene elgondolkodnotok!

2017. nov. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ha ti ilyen jók vagytok akkor pld ti miről szoktatok beszélgetni, konkrét témákat várok?! Egyáltalán nem unalmas a másik szövege, de az meg nem fura hogy na gyere beszélgessunk random a politikáról vagy a dél-Afrika éghajlatarol?
2017. nov. 28. 16:08
 3/11 anonim válasza:
Hiába mondanának itt témákat lehet az titeket nem foglalkoztatna. 2 év alatt ismered már annyira,hogy minden rezdülését tudjad. A párommal 10 hónapja vagyok távkapcsolatban, az elején volt hogy 9 órát is végig beszéltünk,mindent tudni akartunk a másikról aztán volt hogy ez lecsökkent napi 3 órára. Hiszen tudom,hogy mi van vele,biztonságba van stb.-mégis vágyunk egymás társaságára,nem mindig van téma még ha csendben gubbasztok a telefon mellett és a szuszogása a válasz engem az is boldoggá tesz. Mindent mesélj el neki,ami veled történik,hogy azt érezze része az életednek. Ám néha picit hagyjatok egymásnak órákat külön tölteni,nem kötelező sülve-főve együtt lenni,legalábbis tapasztalat szerint mikor durcás hangulatba vagyok barátom menekül tőlem,amit nem is csodálok ilyenkor :D Szóval nincsen veletek baj csak a kapcsolatnak is jót tesz egy kis "én-idő" :)
2017. nov. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ahol nincs minőségi kommunikáció, ott nem illik össze a két ember. Egy jó kapcsolatban sok év után is órákat tudtgok beszélgetni bármiről, a világ nagy dolgairól.
2017. nov. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

1-es vagyok


Hogy adhatnék neked tippeket?

Amiről mi beszélgetünk az a mi életünk, a mi problémáink, a mi terveink, a mi gyerekeink (nálatok ez még nincs), a mi barátaink, a mi impulzusaink, a mi munkánk, a mi munkatársaink, a mi ügyfeleink, a mi sikereink, a mi sikertelenségünk, a mi rokonságunk, a mi ünnepeink, a mi céljaink, a mi egészségünk, a mi kutyánk, a mi macskánk, a mi utcánk, a mi városunk, a mi nyaralásunk, vagy a mi nem nyaralásunk, a mi emlékeink, a mi gyerekkorunk, a mi szórakozásunk, a mi hobbink, a mi heti menünk, a mi pénzünk, a mi adósságunk, a mi házunk, a mi múltunk, a mi jelenünk és a mi jövőnk és néha elvont témák, ami éppen eszünkbe jut, vagy foglalkoztat minket.

És még 100 mindent mondhatnék, de így hirtelen ennyi jutott eszembe.:)

2017. nov. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Attól függ, mit takar a nagyrészt. "Nagyrészt" mi is csak a mindennapi dolgainkról beszélünk. Mindketten tanulunk, nincs időnk napi szinten 9 órákat beszélgetni. Másfél óra a szokásos időtartam, de azt sokszor kitölti a napi élménybeszámoló. Mindkettőnket nagyon sok új élmény ér, ő most végez otthon, továbbtanulás, ilyesmik, én frissen költöztem külön. Nem tudunk világmegváltani, mert a milyen órád volt-vicces sztorik-nézd mit főztem-mi dolgod van szinttel kitöltjük az időnket.

De néha vannak világmegváltó beszélgetéseink. A szerelemről, a vonzalomról, a jövőről, politikáról, tervekről, ilyen tipikus vitaindító témákról mint vallás, abortusz, migráció, eutanázia, fű, mittudomén, lakberendezésről, művészetről, zenéről, bármiről. És nem úgy, hogy "gyere beszélgessünk a migrációról", hanem valahogy felmerül. Találkoztam valakivel, láttam egy videót, új tapasztalataim vannak, szeretném megosztani vele. Vagy fordítva. Aztán abból jön a téma.

2017. nov. 29. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha már két év után nincs témátok, mi lesz később?


Mi.másfél éve vagyunk együtt, de sokszor orákig eldumálunk kb bármiröl. Mit olvastunk, hallottunk, mit gondolunk erröl-arról, filmek, utazások, terveink, melo, könyvek, irás, játékok, stb. Gyakorlatilag bármiről...

2017. nov. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ilyenekrol mi is beszélgetunk, ugy látszik nekem tul nagyok az elvarasaim a kommunikációval kapcsolatban.
2017. nov. 30. 11:49
 9/11 A kérdező kommentje:
Mert mi szinte a nap minden orajaban folyamatosan sms, chat, telefon, kivéve ha olyan dolgunk van miközben nem tudunk, talán nem muszáj non stop beszélgetni.
2017. nov. 30. 11:51
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért, mi másról beszélgetnétek még?
2017. nov. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!