Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a problémája a nők nagyrész...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a problémája a nők nagyrészének a "gyúrós" pasikkal?

Figyelt kérdés

Sok kérdésben látom hogy "össze sem jönnék gyúrós pasival" de nem értem miért? :)


A gyúrós alatt nem azt kell érteni hogy testépítő.

Meg azt is sokszor látom, hogy arra hivatkozik sok nő hogy a gyúrósokkal nem lehet kajálni egy rendeset. De ez pl. egyáltalán nem igaz. Bárki beletud illeszteni simán az étrendjébe bármit, legyen ez akár palacsinta is, akár napi szinten is... Pláne ha csak hobbiból űzi.


Meg nem annyira értem hogy sok nőnek miért nem tetszik az izmos test? A férfiaknak is az izmos, kerek női lábak, fenekek jönnek be, hogy lehet hogy a nőknek nem a szép kidolgozott formás karok jönnek be hanem a 10cm kerületű etióp gyerek karok? Meg sokszor a nők egy olyan képről itélik meg hogy "ez már túl sok" amikor éppen edzésben van az illető, az izmai kb. másfélszeresésre nőnek, bevannak feszítve, vér van bennük, az erek kidüllednek, erőlködik az illető, stb...


Erről a fizikumról mi a véleményetek, ez még nem "túl sok"? [link]


Ez a kép is már úgy készült, hogy bevoltak durranva az izmai, és pont jók voltak a fény viszonyok. Szóval normál állapotban ez még annyira se durva. Szerintem ez pont a tökéletes fizikum, de ez csak az én véleményem.



2020. febr. 18. 22:17
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
96%

Altalaban nem a gyúrás a probléma, hanem az, hogy azt gondolja egy-kettő "gyúrós", hogy akkor o kipattintotta magát, és kesz is van, ennyit tesz bele a kapcsolatba.

Mert hogy ő izmos, jól néz ki, ennyi legyen elég.


Ha rgy jó személyiséggel rendelkező ferfi még az egeszségére is odafigyel, az plusz, de egy kőbunkóeddig jutott és itt kész is, az a gáz.

2020. febr. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
58%

Hagyjad mar a hulyeseget. Szted kik szenvednek csajhianyban: a szepen kidlgozott testuek, vagy a 190 cm 45 kilo formak?


Jo persze ronnie coleman lehet mar tulzas azt megertem

2020. febr. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
69%
Ez nem sok,ez rengeteg. Nekem.Biztos van olyan,akinek meg ez tetszik.
2020. febr. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 A kérdező kommentje:

Utolsó:


Rengetek? Ennél sokkal lejebb nem is neveznék valakit izmosnak...

2020. febr. 18. 22:27
 5/50 anonim ***** válasza:
70%

A kep amit belinkeltel az nekem kb a felso hatar amit meg szepnek talalok.

Lehet, hogy hihetetlen, de nekem jobban bejon, ha van egy pici poci, valahogy jobb odabujni hozza.

De amugy nincs bajom a "gyuros" pasikkal, ha nem viszik tulzasba.

2020. febr. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
82%

Más nevében nem nyilatkozom, de nekem ezek a gyúrós csávók olyan természetellenesen néznek ki. Ha valaki sportol, fut, úszik, táncol, akármi és közben megerősödik, az szép. De ezek a lufiállatka kinézetű dinnyehordók, háát...

De igazából nem tudom minek izgulsz ezen, az ilyen csávók mellett mindig ott feszít 2-3 cicamaca, szóval nem igazán érdekes, hogy mit gondol róluk a "nők nagyrésze".

2020. febr. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
80%

Szép test, rengeteg meló lehet ebben.

Tuti rengeteg csajnak tetszik.

Szerintem sokan lehet be is ijednek, hogy nem tudnák tartani a fittségi szintet.

Én pl most itt döglök másnaposan a kanapén, és a képet látván borzalmasan szégyellem magam, hogy ma sem mentem el edzeni.

2020. febr. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
84%

#7

Szambol vetted ki a szot.

En nem vagyok az a sportos alkat, nem talalok oromet az edzesben, egyszeruen nem illenenk ossze.

2020. febr. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
92%

Olyanok, mint a tigris. Évente 1-2x szívesen megcsodálom az állatkertben, de otthonra nem kéne.

Ez egy életforma, aki ilyen, annak szó szerint e körül forog az élete, csak az edzés meg a kaja. Volt olyan pasim, aki a hobbija megszállottja volt, többet nem kell.

2020. febr. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 A kérdező kommentje:

"Más nevében nem nyilatkozom, de nekem ezek a gyúrós csávók olyan természetellenesen néznek ki."


Ezen jót mosolyogtam :D


"De ezek a lufiállatka kinézetű dinnyehordók, háát..."

Azok az izmok több száz kilókat mozgatnak meg, szóval nem éppen lufik. A lufi izom, az így néz ki: https://www.youtube.com/watch?v=3Q7dg7DTtJE Ez valóban nagyon undorító. De ez a srác nem is edz természetesen, csak a syntholt tolja magába...

2020. febr. 18. 22:50
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!