Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen védekező taktikákat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen védekező taktikákat alkalmaznak a férfiak ha tetszik nekik egy nő?

Figyelt kérdés

Tudom, tucat kérdés, de hátha :D

Olyan fiúkat keresek, akik úgy szerettek bele egy másik lányba, hogy volt barátnőjük, hogy közeledtek?

Adott egy szituáció, amiben a fiú közli, hogy mit érez a lány iránt, és hogy nem szerelmes a barátnőjébe..de amint ez tudatosul benne, elkezd távolodni.. levegőnek nézi, nem megy a társaságába élőben, bunkózik, közben online mindig reagál, nem hagyja hogy teljesen elfelejtsék. Ez valamilyen védekező technika lehet, “jobb így mindenkinek” alapon? Volt veletek ilyen?:D

Ha igen, ilyen szituációban tudom, hogy hagyni kell… de ha mégse szeretném, van esetleg valami taktika, ami elmúlasztja ezt a félelmet benne?

nagyon kérlek az erkölcsi megjegyzéseket most hanyagoljátok, csak tippeket szeretnék mit jó ilyenkor lépni lány részről, köszi



2022. okt. 27. 01:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
En a futoval lepnek az atellenes sarokba.
2022. okt. 27. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
41%
Én átmegyek flegmába, visszaszólok, de nem csúnyán.
2022. okt. 27. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha elvileg szeret de közben így viselkedik veled, akkor csak mondja, hogy szeret.

Ha annyira odáig lenne érted, mint hiszed vagy mint mondja, akkor nem a barátnőjével lenne. Szerinted mennyi időbe telne szakítani ha akarna ?

2022. okt. 27. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Amelyik férfi szeret az nem fog bunkoskodni amiatt, hogy nem akarja ott hagyni a barátnőjét és veled lenni...

Én nem tudom mit látott otthon akinek ez nem csapódik le egyértelműen. Velem, ha egy férfi bunkoskodik, a barátnőjét választja akkor nekem nyilvánvaló, hogy azért, mert nem szeret.

2022. okt. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
44%
Én akkor is ilyen vagyok a nekem tetsző lánnyal ha nem vagyok kapcsolatban.
2022. okt. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Lecsapódik nyilván, csak pont amit az utolsó válaszoló irt, azért nem teljesen egyértelmű, mert csinálta ezt már velem úgy szingli fiú, hogy tényleg szerelmes volt, csak én belé nem, ezért nem lett semmi. Köszi amúgy a válaszokat, igazából csak érdekelt, ti hogy kezelitek ezeket a szitukat, elcsábítani nem szeretném a srácot, csak ha majd nem lesz a barátnője maximum, de addig nem akarok teljesen elfordulni azért, mivel tetszik, erre kerestem taktikákat :D
2022. okt. 28. 00:06
 7/8 anonim ***** válasza:
41%
Na, masodikra csak kibokted, hogy mit szerettel volna kerdezni. Ahogy en latom, ha valaki egy parkapcsolat utan ujra tarsat keres, akkor az ismerosok kozott nez szet eloszor. Ugy altalanossagban is elmondhato, hogy informalis kapcsolatot erdemes fenntartani a kiszemeltekkel. Tehat ne legyen napi szintu, ne legyen mely, inkabb a koszones meg par jo szo.
2022. okt. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen bocsi, kissé fáradt voltam már mikor kiírtam a kérdést. Köszi a választ!:)
2022. okt. 28. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!