Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért csak az idősebb férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak az idősebb férfiak tetszenek nekem?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, és egyszerűen képtelen vagyok még csak ránézni is a velem egyidős fiúkra. Mindig is a látszólag idősebb férfiak tetszettek nekem, és fogalmam sincs miért van ez. Volt egy 34 éves férfi, akivel nagyon sokáig beszélgettem, és nem bántam meg egyetlen egy percét sem, mert nagyon jó volt vele időt tölteni és beszélgetni. Viszont azért mostmár elgondolkodom néha azon, hogy ennek vajon mi lehet az oka. Próbáltam már velem egykorú fiúkkal beszélgetni, akár a suliban, vagy bulikban ha esetleg pár odajött hozzám, de már a gondolatától is elkapott a hányinger, és képtelen voltam velük bármit is kezdeni. A szüleim erről semmit nem tudnak, talán erről még nem is beszéltem senkinek, és most érzem azt, hogy segítséget kéne kérnem. Esetleg van itt olyan, aki az én cipőmben jár? :( Vagy talán aki tud erre magyarázatot adni?


Előre is köszönöm szépen mindenkinek, aki ellát hasznos válaszokkal! :*



2022. okt. 29. 17:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%
Apakomplexusnak hívják. Az apukáddal való kapcsolatod milyen ?
2022. okt. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
15%

Valszeg a veled evykoruek le se ejtenek.

Altalaban azok érik be a selejtekkel akik nem kellenek a saját korosztalyuknak az öregeknek meg mindegy ki csak fiatal az mar jo is.

2022. okt. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Első válaszolónak:

Szerintem teljesen jó apukámmal a kapcsolatom, bár nem sokat találkozunk egymással.

2022. okt. 29. 17:31
 4/15 anonim ***** válasza:
42%

Hidd el, ez simán változhat még...én ugyanígy voltam ezzel, jó 10 évig, most meg már idősebbel nem tudnám elképzelni a dolgokat.


31/N

2022. okt. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%

Amig egy huszéves srácnál nehezebb bevágódnia egy huszeves csajnak, addig a 30 40 eseknek meg jó lesz. Nekik csak csettinteni kell.

Ez tény.

2022. okt. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Sosem volt problémám a fiúk terén ilyen szinten, mindig volt valaki, akinek tetszettem és velem egyidősek voltak, úgyhogy kurvára nem értem ezeket a válaszokat :D De érdekes, jó ezeket olvasgatni
2022. okt. 29. 17:36
 7/15 anonim ***** válasza:
Aha :D
2022. okt. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nekem ez folyton változik. Volt időszak kb. 22 évesen, mikor nekem is a 30 felettiek jöttek be. Most 26 évesen meg a fiatalabb pasik, vagy max. pár évvel idősebbek. Nincs veled gond, most épp ők jönnek be, idővel lehet változni fog.
2022. okt. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
59%
Nem csodálom kérdező, ha a mai takonypócok nem tetszenek, anno nekem is idősebb haverjaim voltak, mert gáz a 20-on éves fiúcska korosztály.
2022. okt. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
#9 a viselkedésük általában valóban gáz, de egy izmos feszes dús hajú jóképű 20 évesnél nincs jobb😁
2022. okt. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!