Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy népszerű srác elkezd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy népszerű srác elkezd fűzögetni egy csendesebb/népszerűtlenebb csajt, azt miért teszi? Mi lesz a vége? Mi a célja?

Figyelt kérdés

#fiú #vonzalom #flört #Fűzögetés
2022. okt. 31. 10:42
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a férjem lett :D az előző barátnői mind azok a tipik cicababák voltak, nem is nagyon értettem hogy most ő tényleg kinézett magának engem és pont én jönnék be neki? Na de hát igen :D ráadásul mi nem ismertük egymást, külsőre tetszettem meg neki elsőként 🤷🏻‍♀️
2022. nov. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Neked kisebbségi komplexusod van, ha úgy érzed, hogy te nem tetszhetsz egy jóképű fiatalembernek.

Fogadd el, hogy te is vagy olyan, mint más csinos lányok. Te kellesz neki, nem az üres fejű cicababák.

2022. nov. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

#12 én nem vagyok olyan, mint más csinos lányok. Ez tény.


Ezért is érzem, hogy nem kellek neki, hanem az üresfejű szép lányok. Talán azért, mert ez a jóképű srác ilyen lányokkal fekszik le.

2022. nov. 10. 23:31
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

"Mi lesz a vége?"

Azt én nem tudhatom.

De fogadd el a jót, amit kapsz, és adj annyi jót, amennyit tudsz és akarsz.

2022. nov. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 NTBS ***** válasza:
100%
Ez nagyon egyénfüggő. Nehéz pontos választ adni.
2022. dec. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
58%
Fel se merül benne, ami téged nyomaszt. Ha vázolnád neki ugyanezeket, teljesen hülyének nézne. Ez az egész para valószínűleg csak a te fejedben létezik. Egyébként a kérdésedre a válasz: azért fűzöget, amiért a férfiak általában fűzögetni szokták a nőket, tetszel neki.
2022. dec. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
50%
Szex, kapcsolat, kettő közül valamelyik.
2022. dec. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
35%
Berakja neki. lehet reméli hogy szűz és jó szük lesz.
2022. dec. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!