Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak miért nem igénylik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak miért nem igénylik a szeretetet, biztonságot, gondoskodást amit egy kapcsolat nyújthat?

Figyelt kérdés
Miért elég csak a szex?!
2022. nov. 5. 17:29
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
79%
Tévedsz,ez egy baromsàg,ne àltalànosits!
2022. nov. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
89%
Már miért ne igényelném? Nem mindenki tekint úgy a nőkre, mintha valami tárgyak lennének.
2022. nov. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
26%
Tok mindegy igenylik e vagy nem, egy ido utan a farkuk ugyis mas nore fog vagyni. Felesleges idot pazarolni arra hogy szeresd oket
2022. nov. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
9%

Mert macera+ragaszkodás stb.

Szexnél meg csak szex van.

2022. nov. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
98%
Sok férfi igényelné ezeket. Én például régebben igényeltem nagyon is ezeket a dolgokat és szerettem volna szeretni és érzelmileg biztonságba lenni meg törődni valakivel és egy kis odafigyelést kapni még akkor is, ha ez gáz. Annyira jól tud esni, ha valaki törődik veled és van kit szeretni és van akire gondolhatsz reggel legelőször.. Szóval szerintem ezzel sokan vannak így, csak az ilyen dolgokat nem illik kimondani mert az már "nyavalygás" és nem "férfias" a hiedelemben.
2022. nov. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
66%
Azért mert édesapád így ismered még nem lesz minden más férfi ilyen. Férfiak ugyanolyan emberek, mint a nők, létezik közülük ilyen is, olyan is.
2022. nov. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
97%
Akkor ezek szerint egyetlen férfi sem él kapcsolatban? Ha te nem tudsz összehozni egy normális kapcsolatot, akkor első körben talán magadban keresd a hibát. Egyébként nagyon sok férfi igényli/igényelné a szeretetet, törődést, sok férfi keres olyan partnert, aki szellemileg és érzelmileg is a társa lehet, csak a nők nem az ilyenekre figyelnek fel, hanem a nagyszájúakra, a nagymenőkre, "a falu bikáira", aztán meg sírnak, hogy minden férfi ilyen. Vajon hány nő figyel fel egy csendes, érzékeny férfira? Hány olyan nő van, aki nem pattintja le az ilyet azzal, hogy "kedves vagy, aranyos vagy, de..."?
2022. nov. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
97%
Attól, hogy eddig olyannal találkoztál, aki nem igényelte, az nem azt jelenti, hogy minden férfi olyan. Vagy nem tudom miért fogalmazódott meg ez a kérdés. Nem egyformák az emberek. Vannak olyanok, akik igénylik, vannak akik nem.
2022. nov. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 Noren1989 ***** válasza:
78%

Tekintsünk el az ordenàré f@szságtól a kérdésben.


Akàrmilyen fura, a férfi is ember. Igenis, javarészt, alapjaiban ugyanarra vàgyunk, mint a nők. És nem, nem apu pízíre, vagyhogy jól meglegyünk d@gva.

2022. nov. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
19%
Egy ideig igenylitek aztan elkezdtek masok utan kajtatni
2022. nov. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!