Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak miért nem igénylik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak miért nem igénylik a szeretetet, biztonságot, gondoskodást amit egy kapcsolat nyújthat?

Figyelt kérdés
Miért elég csak a szex?!
2022. nov. 5. 17:29
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Igenylem, viszont ezeket azert annyira sok no nem nyujtja. Vagy csak olyannak, aki maximalisan hat az osztonokre.
2022. nov. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
84%
Igényeltem régen amikor még hittem a szerelemben. Így 40 évesen meg már ki vagyok égve, nulla hitem van az egészben meg nulla bizalmam van a nők felé. Ha visszagondolok a húsz éves önmagamra el sem hiszem hogy az én voltam meg el sem hiszem hogy mivé lettem mára. Szarok az egészbe,néha qrvázok hogy a szex részét letudjam mert az kell. Ennyi a nőkkel való kapcsolatom.
2022. nov. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
16%
Mert nincsenek érzelmeik. Pontosan eként is kezld őket. Pontosabban, használd őket! Semmi másra nem jók. Erzelmekre ott van a család, a barátok. Igy nem esel pofara
2022. nov. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem pont az általad felsoroltakat igénylik igazán. Sajnos kb a nők 10%-a képes azt nyújtani.
2022. nov. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Én pont ezt keresem egy kapcsolatban.

Oké, fontos a szex is, de nem az a legfontosabb.

2022. nov. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
44%
En kepes voltam ezt nyujtani megis megcsaltak érzelmileg egy másik csajjal,mert nektek semmi nem elég
2022. nov. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
95%
16-os! Rossz embert fogtál ki. Sajnos. Hölgyek közt is sok csalfa van. Szerintem ugyanannyi mint a férfiak között. Most fürdés közben ezen a kérdésen gondolkodtam. Ahogy szétnézek az ismerőseim között. Több hűséges embert, nőt férfit ismerek, mint csalfát. Csak ugye ők nem hírek , beszédtémák.
2022. nov. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Ez hülyeség, nagyon is igénylik.

N

2022. nov. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
3%
Igénylik , csak amikor férfiak alatt a netto 400+ ezres atlagnal helyesebb , izmosabb ferfit ertitek akkor nem is kell csodalkozni.
2022. nov. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
54%

A férfiak is joggal kérdezhetnék ugyanezt, "A nők miért nem igénylik a szeretetet, biztonságot, gondoskodást...."

Mert biztos vannak férfiak közt is olyanok, akik ezt tapasztalták nőknél. Mindkét nemnél akadnak olyanok, akik nem igénylik, de nem jelenthetjük ki általánosan ezt.

2022. nov. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!