Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Távkapcsolati nehézségek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolati nehézségek?

Figyelt kérdés

Előző kapcsolatomban 2 évig laktunk együtt az exemmel, eleg hamar osszekoltoztunk mondjuk, de vege lett. Nem mukodott mar amugy sem.

Idokozben rajottem, hogy az egyik exemet meg mindig szeretem. Mar tobb mint 10 eve. Mindig vissza-vissza tertunk egymas eletebe (voltak kapcsolataink, de mindig szinglik voltunk ha talalkoztunk). Igy telt el kb 11 ev, hol fel ev, hol 1 ev de mindig talalkoztunk valahol/valahogy. Egyutt aludtunk, aztan megint X ideig semmi. Elejen meg en utasitottam el Ot, mondvan hogy anno tini korunkban probaltuk, nem mukodott es igy nincs ertelme. 3 evvel ezelott majdnem osszejottunk, ott vegul O kosarazott ki, mondvan hogy nem azt erzi amit kellene.

Es most itt vagyunk, 2-3 honapja ujra beszelunk, megbeszeltuk, hogy most utoljara ujra megprobaljuk, hasonloak a jovore nezve a terveink, egyikunknek sem kozonbos a masik ennyi ev utan sem… azota rengeteget vagyunk egyutt amikor csak tudunk. En nagyon szerelmes vagyok/lettem, minden olyan mint a meseben. De van koztunk 150+ km. Mind a ketten laktunk mar egyutt elozo parkapcsolatunkban. Nem tudom, hogy mikor lenne itt az ideje feldobni a kerdest, hogy osszekoltozzunk e? Bennem meg sok a ketseg, meg a felelem, hogy megismeteljuk a 3 evvel ezelotti dolgot es vegul megis elutasit majd.

Otletek? Volt mar valaki hasonlo helyzetben?


L



2022. nov. 15. 16:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
Betegesen kapcsolatfüggő vagy. Kétszer nem működött, harmadjára mi változna?
2022. nov. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Lehet, bar en egyaltalan nem akartam kapcsolatot.

Ez kozos dontes volt, hogy raprobalunk “milyen vesztenivalonk van” alapon :D

2022. nov. 15. 16:27
 3/12 anonim ***** válasza:
92%

Először is, már nem lány vagy ennyi idősen, a mentalitasodon is az érződik, hogy borzasztó gyerekes vagy.

Ebből nem lesz semmi jó, zarjatok le, ti nem szerelmesek vagytok, hanem valami nagyon elcseszett ragaszkodás van köztetek, de ez nem szerelem. Ne amitsd magad, zarjatok le, ne beszéljetek többet.

2022. nov. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Rendben :D
2022. nov. 15. 19:27
 5/12 anonim ***** válasza:
23%
Ikerlángok vagytok
2022. nov. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
34%

🤣🤣🤣

Ja persze. Meg az igazik egymásnak, ennyi szenvedés után :D

Istenem gyere le🤣

2022. nov. 16. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nem volt szenvedes sose, de ti biztosan jobban tudjatok meg belelattok. ;) Nem arra iranyult a kerdes, h minositsetek a kapcsolatomat/dontesemet, bar mindenki ugy erezte hogy a velemenyere vagyok kivancsi :D


#5 amugy tudnek meselni, hogy mik azok amik erre utalnak… :D de ez nem az a platform ahogy latom ;)

2022. nov. 16. 11:08
 8/12 anonim ***** válasza:
90%
Szerinted az mennyire egészséges, hogy nem tudtok egymás mellett maradni a “hatalmas szerelemben”, pedig a “karmikus erők” egymásnak szántak titeket? Ez önámítás, ilyen nem létezik. Az, hogy folyamatosan visszatalaltok egymáshoz azt jelenti, hogy egyikotoknek sem sikerült elég erősnek maradnia, hogy lezárja a múltat és egyikőtök sem talált magának jobbat, de ezek egyike sem jelenti, hogy “ikerlangok” vagytok…
2022. nov. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy igy van. Akkor majd most kiderul. Ezen itt ti ne stresszeljetek :D
2022. nov. 16. 12:15
 10/12 anonim ***** válasza:
60%
Én nem stresszelek, csak folyamatosan meglepodom az emberi naivsagon és azon, hogy minden láthatóan szr dologba sikerül belemagyarázni, hogy bizony az jó…nekem mindegy, én boldog vagyok, az meg, hogy te nem, egyedül a te felelősséged!
2022. nov. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!