Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Távkapcsolati nehézségek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alien19 kérdése:

Távkapcsolati nehézségek?

Figyelt kérdés
Most lesz 2 hónapja hogy távkapcsolatban élünk a barátnőmmel.1 hónapja nem találkoztunk ráadásul ő most karácsonyig mindennap dolgozik.Én is most kezdtem az új munkahelyemen.Nekem a két ünnep között lesz szünetem,de nem biztos hogy felmegyek mert neki nem.Reggel 8tól este 9ig dolgozik.Mindennap beszélünk telefonon de nagyon fáradt.Most nem nagyon tud velünk foglalkozni a munka miatt és elég jól viseli a távkapcsolatot.Én elég nehezen.Fontosabb a munkája mint mi?legyek kicsit megértöbb hogy nem tudunk együtt lenni?

2011. dec. 5. 22:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Legyél megértőbb szerintem, ezt tapasztalatból mondom. Ugyanebben vagyok.. Akármennyire is szeretném, hogy találkozhassunk korábban, mint ahogy meg lett beszélve, nem megy. Ezért utálom ezt a hülye rohanó világot, ahol a pénz az úr.. De ugyanabban a mókuskerékben vagyok, mint sokan mások, szóval már csak azért sem panaszkodom..
2011. dec. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Legyél és próbáljátok meg! Igazából a távkapcs addig működik amíg nem talál valaki jobbat helyben... Bizonyára nem gyerekeke vagytok, de a nehézségek még most jönnek. Nem tudom mióta vagytok együtt az is sokat számít, de ha előtte voltak gondok a kapcsolatban akkor ezt nem fogja kibírni a dolog! :\ A mai világban egyre nehezebb hiába kommunikáció, mégis az erkölcs hiányzik, mert lesznek emberek akik a Te távolléted megpróbálják kihasználni! Ezek a nehézségek vannak nagyjából amit itt felsoroltam a távolságon túl!
2011. dec. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

én másféléve vagyok távkapcsolatban. néha nagyonbánom hogy belekezdtem. de amikor együttvagyunk az kárpótol a várakozásért.

és nehezebb összeveszni vagy megunni a másikat.

2011. dec. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ahogy a kérdésed is szól a távkapcsolatban mindig akadnak nehézségek.. szerintem még friss a kapcsolat,ezért rossz a távolság,és hogy kevesebbet tudtok találkozni. Mióta ismeritek egymást? És mennyi a távolság? van egy idézet ami szerintem nagyon igaz "Az igazi mély érzelmeknél a távolság és az idő nem legyőzhetetlen akadály." Szerintem fontos vagy a barátnődnek,egyszerűen a sok munka leköti,ezért fáradékony,és ezért érezheted őt egykedvűnek(?) Beszéljetek minél többet(internet,telefon) amikor meg tudtok,akár keveset is,találkozzatok!! :)
2011. dec. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

5 éve vagyunk együtt eddig együtt is laktunk.Megcsalás soha nem volt.Nagyon hiányzik csak most nincs ideje velünk törődni mert tényleg hétfőtől vasárnapig dolgozik.Jövő nyáron elvileg megint összeköltözünk, addig is gyűjtögetek.

csak most jöttem rá mennyire fontos nekem,mert amikor elköltözött én nem akartam vele menni mert mélyponton volt a kapcsolatunk az én részemről, és meg ilyedtem hogy nem fog működni.Ma már bánom hogy nem mentem vele de ez van. :(

2011. dec. 5. 22:23
 6/8 A kérdező kommentje:
A távolság nem sok (kb 80 km) de az anyagi helyzetünk nem engedte meg hogy találkozzunk (munkanélkülin voltunk).
2011. dec. 5. 22:26
 7/8 anonim ***** válasza:

Értem,5 év az elég sok idő,szóval ezidő alatt elég szoros kötelék alakulhatott ki köztetek,szerintem várj rá,mert ő is nagyon szerethet téged,és ha meg van a kölcsönös bizalom,akkor a távolság úgysem tud titeket szétválasztani!

4.voltam

2011. dec. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! :)
2011. dec. 5. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!