Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha csak ez a kettő opció...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csak ez a kettő opció lenne, hosszútávon melyiket választanád? 1. Szenvedélyes párkapcsolat, folyton hullámzó, tarkítva nagy veszekedésekkel, kibékülésekkel. 2. Unalmas, nyugodt párkapcsolat, ami inkább lakótársi, mintsem szerelmes.

Figyelt kérdés
Kihangsúlyozva, hogy hosszútávon.
2022. nov. 17. 16:59
A kérdező szavazást indított:
Nő vagyok, az 1esre szavazok
Nő vagyok, a 2esre szavazok
Férfi vagyok, az 1esre szavazok
Férfi vagyok, a 2esre szavazok
24 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Egyiket se, inkább mindkettőt :))))
2022. nov. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem mindkettő megöli a lelket hosszútávon. Mindkettőben volt már részem, egyikből se kérek többet.
2022. nov. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
Nő vagyok, maradnék inkább szingli, mintsem bármelyik a kettő közül.
2022. nov. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%
Attól, hogy egy kapcsolat kiegyensúlyozott és nincsenek benne viták, nem lesz unalmas. Az a kapcsolat viszont, amelyikben rengeteg vita van egy idő után borzasztó unalmas és stresszes lesz.
2022. nov. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
82%
Szenvedelyest. Az ritkasag es legalabb jo erzes egy darabig. Utana a csalodastol ugyis elmulik a szenvedely, akkor meg veget vetni.
2022. nov. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
19%
Voltam a 2.szituációban.A párommal úgy éltünk együtt mint két barát, borzasztóan unalmas volt az egész.igyent évekig.De hála istennek vége.Nem kivánom senkinek.Rá megy az ember lelkileg.
2022. nov. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!