Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az embereket érdekli hogy mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az embereket érdekli hogy mit dolgozik a párjuk?

Figyelt kérdés
Mondjuk ha minden jól megy egy párkapcsolatban szerintetek nem baj ha az egyik személy mondjuk tanár a másik meg egy gyári munkás?

2022. nov. 27. 15:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%

Engem nem érdekelt ez soha. Én diplomás vagyok, volt páromnak érettségije sem volt. Nem ettől függ.

Intelligens, művelt, tájékozott emberről beszélek egyébként. Ez a fontos, nem az, hogy milyen papírja van.

Számomra legalábbis.

2022. nov. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

"Engem nem érdekelt ez soha. Én diplomás vagyok, volt páromnak érettségije sem volt. Nem ettől függ.

Intelligens, művelt, tájékozott emberről beszélek egyébként. Ez a fontos, nem az, hogy milyen papírja van.


Számomra legalábbis."


Nekem egy banki recepciós férfi bókolgat, hiába mondtam neki hogy én csak konyhai kisegítő vagyok. Én még nem is tartom magam nagy intelligens személynek.

2022. nov. 27. 16:04
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem az, hogy nem lenne esélye, de ezek elvárások:

- okos

- szereti a munkáját, elhivatott

- szeretne örökké fejlődni


és előny, ha:

- olyasmi téma érdekli, mint engem. (Engem meg a nagyon magas szintű egyetemi matematika, informatika meg hasonlók érdekelnek)


Van párom, mindketten egyetemisták vagyunk.

2022. nov. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindig attól függ, milyen a két ember értékrendje, meg végzettségtől függetlenül az intelligenciája. Ha összeillenek, nem kéne nagy gondot jelentenie. Ha pedig nem, akkor nem a végzettség miatt fog zátornyra futni.
2022. nov. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Akit érdekel diplomásként, hogy szintén csak diplomás párt találjon az keres hozzá hasonlòt. Ùgy gondolom, ha két egymáshoz illő ember megismeri egymást és klappol minden, emelett vonzòdnak egymáshoz, akkor nem az fog számítani, hogy Juliska csak egy szakmunkás, Béla meg diplomás. Az ember a fontos, nem a papírja.
2022. nov. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem a munka a lényeg. A munkától teljesen függetlenül kedvelhet tetszhetsz neki. Ha akarod akkor próbáld meg. Ha a munkád bezavarna a kapcsolatba akkor ott már a kapcsolat lenne a rossz.
2022. nov. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
max odáig érdekel, hogy beszélünk róla, mit csinál ott, hogy tölti el egy napját a munkahelyen, de nem ez alapján választok
2022. nov. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Banki recepciósként mondom, hogy ez sem agysebészet, ne aggódj, nem lesz gond. :)
2022. nov. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

"Banki recepciósként mondom, hogy ez sem agysebészet, ne aggódj, nem lesz gond. :)"


Köszi a biztatást. Viszont abban biztos vagyok, hogy a leendő párommal abban totálisan ellentétek vagyunk hogy ő egy magabiztos, nyitott ember aki tudja hogy hogyan kell bókolni, úgy hogy ne hangozzon túl erőltetetten és nyomulósan. Én viszont vissza fogott vagyok, kissé szótlan és nem vagyok gyakorlott a romantikában. Remélem nem ölöm meg a hangulatot a személyiségemmel.

2022. nov. 27. 21:16
 10/14 anonim ***** válasza:
68%

3. Szereti a munkajat ??? Ch xddddd

Facebook atmosta nagyon az emberek fejet! Rendszer nelkul nincs elet , nem az szamit mit szeretsz ha nem mire kapsz lehetoseget az eletben es hogy azzal elsz e!!! Most mar mindenki lusta nem hiaba tartunk ott ahol!

2022. dec. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!