Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az embereket érdekli hogy mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az embereket érdekli hogy mit dolgozik a párjuk?

Figyelt kérdés
Mondjuk ha minden jól megy egy párkapcsolatban szerintetek nem baj ha az egyik személy mondjuk tanár a másik meg egy gyári munkás?

2022. nov. 27. 15:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

#10 Igen. Nekem elvárásom, hogy szeresse azt, amivel a napjai jelentős részét tölti. A lehetőség a nagy többségnek adott (hogy azt tanulja, ami érdekli pl) kérdés, hogy ki mit hajlandó tenni az álmaiért.


Nem vonzó sem az, ha valaki boldogtalan, sem az, ha nem tudja mit akar az élettől, sem az, ha nem tesz az álmaiért.


Attól, hogy valaki szereti a munkáját, nem lesz lusta, sőt.

2022. dec. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
11. Van akinek nincsennek almok hajkuraszasara lehetosegei.. erosen szamit ki honnan jon.
2022. dec. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

#12 Lehetősége azért nagyon széles rétegnek van. Persze tudom, hogy azért hatalmas különbségek vannak abban, hogy kinek mennyire nehéz, honnan indul.


De akinek van lehetősége korlátlan mennyiségben és minőségben interneteznie, annak máris van lehetősége. Lehet, hogy nem egyszerű, de a lehetőség adott.


De elfogadom, hogy kirekesztő vagyok, azzal a max 5%-kal szemben, akinek nincs semmi lehetősége. Nekem ez akkoris fontos.

2022. dec. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

#13

El lehet fogadni, meg lehet szeretni sok mindent, de ez nem egyenlő azzal, hogy valaki az álommelóját végzi. Nem tudom, feltűnt-e már, de rengeteg szakma, hivatás erősen alulértékelt nálunk, ami az anyagi juttatásokat illeti. Hogy egy most nagyon is aktuális témánál maradjak, hiába imádok tanítani, ha nem élek meg belőle. Boltban pedig még mindig csak pénzzel lehet fizetni sajnos, úgyhogy az ember kompromisszumokat köt. Csak hogy a legalapvetőbb okot mondjam, amiért nem akar valaki az egyébként álommelójában elhelyezkedni.

Akkor tudsz egy ilyet megengedni magadnak, ha a létfenntartás ettől függetlenül megoldott, mert enélkül is van mögötted egy stabil egzisztencia. Na, ez az, ami miatt a többségnek nincs lehetősége álmok hajkurászására.

2022. dec. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!