Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért mindig plátói szerelembe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig plátói szerelembe esek bele ?

Figyelt kérdés

Folyamatosan újra és újra olyanokkal sodor össze az élet, akikkel nem kölcsönösek az érzéseim. Már évek óta nem volt normális kapcsolatom és már nem igen bírom ezt. Valahogy sosem tudják viszonozni az érzéseimet és ez rendkívül fáj. Nem tudom, hogy mi tévő legyek, vagy hogy esetleg van-e esélyem arra, hogy egyszer végre szeressenek.

Volt már más is hasonló helyzetben ? Hogy lehet túlélni ?


24/L



2022. nov. 27. 19:42
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Mert irreálisak az elvárásaid ahhoz képest, amit nyújtani tudsz.
2022. nov. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A mai világban az irreleváns, hogy viszont szeressen valakit és kölcsönösen fenntartsunk egy kiegyensúlyozott kapcsolatot ?
2022. nov. 27. 19:47
 3/4 anonim ***** válasza:
48%

Ki mondta ezt? Senki. Ne ferdíts. Ettől függetlenül még egy kapcsolat nem csak abból áll, hogy beígérsz pár ilyen dolgot.

Amúgy a kérdést magadnak is felteheted. Valószínűleg neked is feltette volna pár kikosarazott srác.

2022. nov. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Velem is ez van. Az exem se szeretett, most is alakult valakivel, aki végül rájött hogy mégse engem keres (pedig az elején nagyon oda volt értem) nagyon sz*r. Őszintén. Mert tudom hogy nem voltam sok, csak egyszerűen nem olyanokkal vagyok akik egyszerűen csak belémszeretnek, minden kétséget kizárólag

Elkell fogadni

2023. jan. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!