Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egyszerűen nem értem, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerűen nem értem, miért viselkedik a párom ilyen hülyén?

Figyelt kérdés
Még csak pár hónapja vagyunk együtt, én próbálom a maximumot nyújtani, de ő meg egyre igénytelenebbé vált sajnos mellettem. Pedig egy tanult emberről van szó. Eleinte figyelmes, kedves volt. Most meg a beszéde is olyan nyegle lett..nem értem miért lesz ilyen hülye egy pasi egy párkapcsolatban. Figyelmetlen, nyegle, csak a saját érdekei számítanak.

2022. nov. 28. 21:38
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
A kapcsolat elején nagyon odaadó volt, udvarias, gyengéd. Beleszerettem. Viszont a most tanúsított viselkedése nagyon visszataszító. Úgy beszél a jelenlétemben, mintha a haverja lennék kb.észre se veszi magát..fingik össze vissza..nem tud viselkedni, elég zavaró..és nem értem miért vált ilyenné..
2022. nov. 28. 21:41
 2/15 A kérdező kommentje:
Egy tanult embertől nem ilyen alpári viselkedést várna az ember..miért nem becsüli meg a párját.
2022. nov. 28. 21:42
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Lehet eddig nem vetted észre.

Azt hiszi már megvagy és nem kell többet teperni.

Ha nem felel meg miért vagy még vele? 🙄

2022. nov. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Soha senki nem lesz olyan, mint az első pár hétben.

Tok érthető, hogy eleinte mindenki a legjobb formáját hozza.

2022. nov. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert szinészkedett eddig,ez az igazi énje,félreismerted megkapott,dughat.ennyi
2022. nov. 29. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
79%
Már nyeregben érzi magát. Beszélj vele a problémáról. Ha nem változik kérj szünetet. Én 21 éve vagyok a párommal, mindig a legjobb formámámat kell hozni. Iszonyatossan jó nő, félek hogy el hagy. Még mindig szerelmesek vagyok belé. Igaz csak kertben szedett Rózsát kap de mindig viszek be neki. Ő mindig a nyakamban ugrik. Nő akkor lesz nő ha annak kezeli a férfi. Te légy igényes és tedd szóvá.
2022. nov. 29. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát az emberek általában elég sokat finganak nem?
2022. nov. 29. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Jaja..csak lehet ezt kulturáltan is.. már akinek ez megy..nekem eszembe nem jutna a másik jelenlétében ..
2022. nov. 29. 06:59
 9/15 A kérdező kommentje:
Viselkedéskultúra ezt úgy hívják.
2022. nov. 29. 06:59
 10/15 A kérdező kommentje:
Beszélni fogok vele..ha nem változtat akkor keressen mást
2022. nov. 29. 06:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!