Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek ezzel a "kisfiúval"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ezzel a "kisfiúval"? Azért is tettem ""-be, mert amúgy 26 éves, én 32 vagyok, de egyszerűen úgy viselkedik, mint egy nagy gyerek.

Figyelt kérdés
Tárkeresőn ismertem meg 1 hónapja, aztán össze is jöttünk. Tegnap este együtt is voltunk, és olyan élmény fogadott, amit nem tudok hova tenni. Egyszerűen elsült egymás után 3x. Először a orálisan épp hogy hozzáértem, fel sem állt neki, és már elélvezett, ez 2x is megtörtént. Utána próbáltunk szexelni, gumit húzott fel, de azt sem előttem, hanem a fürdőszobában, majd épphogy kettőt löktünk, megint elment. Aztán éjjel, amikor egymás mellett aludtunk, arra ébredek fel, hogy csinálja magának, kérdezem, te mit csinálsz, mondja semmit és gyorsan magára húzta a takarót. Reggel mikor felkeltünk, már rögtön felöltözött, mondom, nem jó a nadrág, amit adtam, ilyen tréning gatya, mondja, á, már ő felöltözött. Aztán bepróbálkoztam még egy orálissal, dettó ugyanaz, mint előző este. Mondta is, hogy ne haragudjak, de már rég volt nővel, kb 2 hónapja.... Meg az is fura volt, hogy a makkjára folyamatosan ráhúzta a bő rt és ha véletlenül feljött, sziszegett, hogy az milyen érzékeny neki. Na, most így ezek után erősen elkezdtem gondolkodni, hogy mit tegyek? Nekem az a fura, hogy nem is áll, mégis elélvez, mintha vmi korai magömlése lenne. Amúgy azt tudni kell, hogy mióta összejöttünk, állandóan szívecskéket küld messengeren, kb 10 percenként, meg hogy ő mennyire szerelmes belém.

2017. febr. 12. 20:41
1 2
 1/17 Haku-sama ***** válasza:
26%
Kukában a helye. Keress egy hozzád való férfit, a szemeteket meg kerüld.
2017. febr. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
6%
Hehee. Megkivántalak te 32éves :D 21f
2017. febr. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
13%
Valoszinuleg a problema evek ota fennall es remenykedik, hogy vegre tudott not fogni :"DD.
2017. febr. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
79%
Olvastál a korai magömlés okairól, ezért sikerült remekül körülírni a kamu kérdésben. És a kisfiúzással még eléggé provokatívra is sikerült. Fejlődsz.
2017. febr. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
20%

hat a szex nem megy, lehet ezert is sul el, mert nagyon bizonyitani akar...

nekem is volt annak idejen fiatalabb pasim... de eretlenek...

az orvosok a legjobbak, ismerik a no minden porcikajat

2017. febr. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
86%

A leírás alapján kifogtál, egy szűz fiút, aki nagyot mondott, de sajnos a lufi túl hamar leeresztett.

Emellett számomra ez már túl vicces, és szánalmas, roppant kellemetlen volna számomra. Pedig én is férfi vagyok.


2 hónap nő nélkül nem váltana ki, ilyen reakciót! :) Az kb. semmi.

Továbbá a szűzies mivoltát bizonyítja, hogy a leírás alapján fitymaszűkülete van. Na már most, ilyen problémával biztosan nem volt 100 nővel. Ezért is alakulhatott ki ez a fura "még fel sem állt, de már elélvezett". Mert fáj neki ha a bőr hátramegy, így valószínű így oldotta meg a dolgot. Biztosan fél elmenni az orvoshoz. További bizonyíték arra, hogy nem egy magabiztos férfival van dolgod.


Érzelmes dolog (10 percenkénti szívezés, stb.) megint bizonyíték arra, hogy eléggé kapcsolatfüggő személy lehet.


Ide egy hatalmas beszélgetés kell, hogy a problémákat tisztázzátok, és megoldást keressetek, vagy jobb külön.

2017. febr. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
10%

Szóóóval... ő örül, hogy végre nővel lehet, ezért nem tart sokáig. Éppen ezért te ki akarod dobni és még egyet belerúgni. Na most ez itt a kisebbik gond, a nagyobbik az, hogy még néhány válaszoló is ezt szorgalmazza. Bravó!


Kolléga ellenben több mint valószínű, hogy benevezhetne egy útra az urológiára, mert ez nem egy normális dolog. Mondjuk én sem bírok a makkomhoz érni, mert nemhogy érzékeny, hanem majdnem fáj, de most már akkor kezdek elgondolkodni azon, hogy ez sem szériafelszereltség.


Ő különben próbált neked csinálni valamit, vagy amikor ő végzett, le is volt tudva a részéről az egész?

2017. febr. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Kinyalni nem próbált?

Bár,ezek után...

2017. febr. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem nyalt ki, sztem sajnos azt sem tudja, hogy hogy kell. Picit próbálta simogatni, de arra is azt mondtam, hogy inkább hagyjuk.
2017. febr. 12. 21:18
 10/17 anonim ***** válasza:

Akkor.inkább hagyd! :-)

Már csak,ha nem akarsz tanárnéni lenni!

2017. febr. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!