Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért viselkedik így az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így az exemcsajom? Lányok ti ebben a helyzetben mit akartok? Egyszerűen csak hülyéskedik velem?

Figyelt kérdés
Már másfél éve h szakított velem a csajom. Alig beszéltünk azóta hébe hóba egysze kétszer. Nagyon szerelmes voltam de túl tettem megam rajta. Lett másik barátnőm ismerkedtem stb. Most valahogyan megint nagyón jóba lettünk mint mikor együtt voltunk meg mint előtte. Nem tudom értelmezi ezeket a jeleket amiket küld felém. Például: Valamelyik nap délután 2től-este 11 ig folyamatosan beszélgettünk facen de megállás nélkül. Együtt tanulunk, hülyéskedünk, nevetgélünk. Valamelyik hétvégén mikor felmentünk hozzá iszogatni odabújik hozzám, mindig próbál mellém űlni, mikor mellettem ül a lábát felrakja az ölembe, állandóan viccesen szivatjuk egymást, szúrkájuk egymást mint a kis pisisek. Az utóbbi hónapban heti 3x fent vagyok nála minedn nap beszélünk több órákat. Én próbálom kicsit tartani a távolságot de mindig ő lépi át azzal h oda bújik hozzám stb. Miért csinálja ezt szerintetek? Játékból v megint elkezdett érezni itántam? Esetleg nem veszi észre h amit csinál azért az több mint barátság szerintem? Kezdenek bennem felerősdöni megint az érzések. Félek is tőle.

2014. febr. 3. 21:08
 1/7 anonim ***** válasza:

én pontosan ezért nem tartom a kapcsolatot az exeimmel! :D


vissza akrna szerezni ,de nem komolyra..csak tudja hogy veled jó volt, és ez hiányzik neki.

ha megdugod, párszor jó lesz, utánnaemgint kiadja az utad pont akkor mikor talán te is kezdenél ujra valamit érezni...

szóval felmelegítve már semmi sme olyan....

2014. febr. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha lenne faszod(már bocs a kifejezésért), akkor elkülted volna már a jó picsbe, mert ami nem müködik az nem müködik.. Másrészt azért vagy farok, mert azt a heti 3x alkalmat miért nem a barátnőddel töltöd inkább ? (bocs, ez az egész az Exem iránti gyülöletből jött, tehát ne vedd magadra :) ).. Most valószinüleg nincs senkije, és szüksége van neki egy lelki támaszra.. Valószinüleg újra megpróbálná, ami nem feltétlenül rossz dolog, de ha jobban belegondolsz igenis rossz.. Én hagynám a fenébe, és az új barátnőmnek szentelném az össz időmet :) (ahogy most is teszem) :) sok sikert, akárhogy is döntesz
2014. febr. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Bocs :D azt nem irtam h miután szakítottunk eltelt másfél év blablabal uj barátnő DE már annak is vége szóval én is SZINGLI VAGYOK MOST :D sose csalnék meg senkit meg nem néznék rá másra ha lenne barátnőm :D
2014. febr. 3. 21:33
 4/7 anonim ***** válasza:
az úgy más :D Emberfüggő, de én inkább kerülném, nem véletlenül lett EX, és én úgy vagyok h az EX után jön a NEXT :) 2 voltam :D
2014. febr. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én így a barátommal viselkedtem, mielőtt össze nem jöttünk. Neki sem esett le, csak utólag miért viselkedtem így, ebbe mit nem lehet észrevenni?XD

A lényeg: akar valamit. Az meg már csak a te döntésed belemész-e, a kérdés az, hogy mennyire volt súlyos probléma, ami miatt szakítottatok anno.

19/L

2014. febr. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mert a kishercegnő azt hitte, hogy életed végéig utána fogsz epekedni, aztán lett új csajod... ettől bepánikolt, mi az, hogy nélküle is boldog lehetsz?! Most megint mindent megtesz, hogy újra a hatása alá kerülj, csábít, flörtöl, cicásan viselkedik és ez pont addig fog tartani, amíg be nem bizonyítja saját magának, hogy ő mekkora istencsászár, hiszen kidobott téged, mégis egyetlen csettintéssel, meg a puncija "meglebegtatésével" bármikor vissza tud téged édesgetni. Ha erről megbizonyosodott, akkor villámgyorsan összejön valaki mással, hisz te már megvoltál neki, azóta eltelt másfél év, szóval érzelmeknek már nyoma sincs, csak az a frány, égigérő hiúsága piszkálja a belét..
2014. febr. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
be akarja csalogatni a lompost.
2014. febr. 4. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!