Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Barátság extrákból lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság extrákból lehet szerelem?

Figyelt kérdés

Vagy lehet csak a jó szex miatt érzem ezt?

Reggel este ő az első gondolatom, hiányzik ha nem beszélünk-ha nem találkozunk.

Hiányzik a közelsége. ☹


2022. nov. 29. 14:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiből ezt nehéz megállapítani, de alapvetően nem kizárt.
2022. nov. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
Ha no vagy akkor azt tudom irni mint a sok hozzad hsdonlonak is , a ferfiak valoban csak szexet akarnak ilyenkor nemi haversaggal ti nok meg mindig tobbet akartok szinte.
2022. nov. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem lehet. 5 éve mi is így kezdtük a férjemmel. Csak szex, a kémia működött köztünk és utána nagyon jókat, akár éjszakába nyúlóan beszélgettünk. Kialakult egy barátság, amiből később szerelem, mély kötődés alakult ki bennünk. Már házasok vagyunk és nemrég született meg a kisbabánk. Hasonlóan éreztem, mint te amúgy. A férjem az aki nem volt biztos az érzéseiben sokáig, aztán adott kettőnknek egy esélyt. Sosem szerettem egy férfit se annyira, mint ahogyan őt szeretem. Szerintem adjatok esélyt magatoknak, bármi lehet belőle.
2022. nov. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%
Hát volt olyan csajom, aki először csak dugni akart, aztán "véletlenül" nálam hagyta a fogkeféjét...
2022. nov. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
27%
3. Jó az ilyen 0.1% ba tartozo tortened mas szamara egyaltalan nem mervado. A legtobb amit itt olvastam nok reszerol , hogy bele szeretett a paliba elmondta , majd a utana ott is lett hagyva a nő. A férfi is érző lény , ha 1 hónap dugas után nem alakul ki semmi olyan érzelem amiből egy kapcsolat lehet akkor többnyire nem is fog .
2022. nov. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Senki sem mondta, hogy az én történetem bárkinek is mérvadó lehet. Csupán csak megosztottam, hogy bármilyen ritka, ilyen is van. Velem megtörtént. Te döntöd el, hogy ez neked hasznos vagy nem hasznos információ.


Ha a nőt otthagyják, annak oka van. Nem mozgatta meg annyira a férfit és csak annyira volt jó, hogy tényleg csak dugjon vele. Ilyenből valószínűleg több van, az illetővel nem passzoltok. Szerintem ezzel nincsen probléma. Én is voltam együtt olyan férfiakkal a férjem előtt, akikkel valamilyen nem illettünk össze. Volt, hogy én nem akartam többet. Így tehát az sem törvényszerű, hogy csak a férfi dobhatja ki a nőt.

2022. nov. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

6-os ne vedd magadra ezt.

Te leírtad azt amin te személy szerint keresztül mentél, az 5-ös meg csak általánosított ezzel kapcsolatban.

2022. nov. 29. 18:00
 8/9 anonim ***** válasza:
29%
7. A férfi nem fog attól még szerelmes lenni , mert te bele estél a nagy farkába. Pont annyira vagy jó neki amire használ. A szex kapcsolat 99%ban az is marad , vagy véget ér.
2022. nov. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Oké. 7-es ha mégis belém esik majd megírom csak neked privátban. De amúgy maga a kérdés nem is erre irányult, hanem inkább az én érzéseimre. 🙄
2022. nov. 29. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!