Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Barátság extrákból, párkapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság extrákból, párkapcsolat?

Figyelt kérdés

9hónapon keresztül nem vállaltuk fel egymást.

Elején akartam hogy legyünk együtt de ő csak barátságot akart. 2hetél ezelőtt meg mondtam neki hogy vége nem mehet így tovább. Tegnap át jött azt mondja hogy nem bírja tovább hogy velem akar lenni össze is jöttünk. Fel vállaljuk egymást szerintetek lehet ilyen kapcsolatból szerelem?

F/18 vagyok ő pedig N/26



2014. szept. 29. 09:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehetni lehet, bár ez a nő jóval idősebb mint a pasi nem biztos hogy jó kombináció lesz hosszútávon. 24/F
2014. szept. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem lehet. Kicsit sok ez a 8 év, de azért nem kizáró ok. ha szeretitek egymást, akkor nincs lehetetlen :)
2014. szept. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet.
2014. szept. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Valószínűleg a korod miatt nem akart felvállalni...de ha ő ment és mondta hogy inkább veled van és nem érdekli mit mondanak mások a kapcsolatotokra, akkor esetleg lehet hosszabb távú a dolog.


Bár arra számíts, hogy ő azért sokkal idősebb, lassan házasságot, gyereket akar majd, te ennek még a közelében sem vagy. Ezek a dolgok bizony szétválaszthatnak benneteket, ha nem akarjátok ugyanannyira.

2014. szept. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!