Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Barátság extrákból szerelem?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság extrákból szerelem?!

Figyelt kérdés

Lefekudtunk az egyik baratommal, es en azthiszem beleszerettem...:( Nem tudom hogyan tovabb, mert nem reg leptem ki egy komoly kapcsolatbol, nem szeretnek egy ujat egyenlore, vele se... pedig nagyon kezdem megszeretni. Hasonlo cipoben jarunk, mert neki is most lett vege a komoly kapcsolatanak. Nagy teherkent cipelem az erzeseimet, nagy megkonnyebbules lenne ha elmondanam neki, de nem akarom elvesziteni ot, mint embert/baratot. Szerintetek hogyan kezeljem ezt a helyzetet? Elmondjam neki?

(En vagyok a lany)


2019. márc. 8. 08:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%
Olyan hatalmas terheket cipelsz az érzéseidet tekintve, hogy komoly kapcsolat után megdugott egy barátod. Ez rá is vonatkozik. Kérlek, mesélj még a mély érzések, és érzelmi terhek világáról.
2019. márc. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
58%

Nagyon jó lehetett az a szex,ha az elég volt ahhoz,hogy beleszeress.Bár előtte nem voltak ilyen érzéseid.Fellángolás,én nem szòlnék,majd elmùlik.


Másik nem értem,hogy miért akar valaki nem elveszìteni valakit emberként,ha az nem voszonozza az érzéseit?Mert ha az érzéseid valódiak,akkor a visszautasítás utáni barátság csak szenvedés.

Majd akkor szólj max ha mâr biztos vagy az érzéseidben,

2019. márc. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
96%
Ja, egy vigaszszex mar 'batarsag extrakkal'... Szerelem? Csak gyerek vagy es nem birsz egyedul meglenni. Azt sem tudod, hogy merre vagy arccal elore.
2019. márc. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
89%

Köszi, megint meg volt a reggeli nevetés.

"Nagy teherkent cipelem az erzeseimet,"

Hol vannak ezek a mély érzések, a lábad között?:DDDDDDD

2019. márc. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Hat ezzel nem segitetek...:D Nem egyszer fordult elo ez a dolog, mar tobb honapja tart es folyamatosan erzem, hogy kezdek beleszeretni. Es igen nagy teher, mivel egy a barati tarsasagunk es szinte mindennap talalkozok vele. Igy folyamatosan el kell nyomnom magamban azt, hogy szeretem. Meg igy nev nelkul is kinos volt kiirni ezt a kerdest, de TANACSRA van szuksegem, szoval ha valaki nem tud erdembelit hozzaszolni inkabb ne is irjon semmit, koszonom.:)
2019. márc. 8. 08:50
 6/18 anonim ***** válasza:
50%
Normális férfi nem jön össze olyan ribivel, aki belemegy akár egyéjszakásba, akár barátság extrákkal viszonyba.
2019. márc. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
85%

Szóval ennyire megviselt a szakítás hosszú kapcsolat után, hogy rögtön ágybetét lettél a barátod fekvőhelyén, hogy rajtad hempereghessen. Érdekes fogalmad van a mély érzésekről, az érzelmi veszteségekről. Szó szerint kihevered a barátodat, ahogy ő is a csajt. Lehet, hogy egy 3,14csával akarsz két lovat megülni? Kérlek, mesélj még. 🙂

#1

2019. márc. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
19%

Több hónapja? Akkor mennyi az a nemrég az régi kapcsolatod végétől?

Ha ennyire nagy teherként viseled,hogy megdugattad magad egy barátoddal,mert viszketett akkor ne várj sokat.

2019. márc. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
95%

"Normális férfi nem jön össze olyan ribivel, aki belemegy akár egyéjszakásba, akár barátság extrákkal viszonyba."


Az a "normális férfi" is ugyanúgy belement az egyéjszakásba, így nincs mire elvárásának lenni, mert ugyanolyan ribi!

2019. márc. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
Nekem miért nem lehet ilyen kapcsolatom? :(.. vagy is, lehetett volna, de inkább nem akartam tovább kihasználni a lányt.
2019. márc. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!