Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csak ugy szexeltem eddig,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak ugy szexeltem eddig, hogy mindig szexualisan kihasznaltak. Ismerkedes soran mit mondjak ha szoba kerul a mult? 24/N

Figyelt kérdés

Fiatal voltam, naiv, buta, es vagytam a szebb eletre, azt hittem majd egy ferfi megment..szep mese. Nem volt soha olyan ember aki kozel allt hozzam, nem volt szereto csaladom. Nem tudtam milyen az ha szeretnek, nem volt tartasom, nem volt onbizalmam mert minden aron azon voltam, hogy valaki szeressen.

3 ferfi hasznalt ki szexualisan, mindharom autoban tortent este.

Mindig azt hittem majd megszeretnek, majd megfogom oket, segiteni fognak nekem. Az egyikkel talalkoztam parszor amikor szexelni akart, de a vegen kiderult hogy strici es dolgoztatni akart. A masik ketto azonnal eltunt es letiltott miutan talalkoztunk.

Akkor, amikor ez tortent, bele voltam orulve, hogy ez csinaltak velem, meg akartam halni, nem akartam elni. Nagyon nagyon buta es naiv voltam.

Azota eltelt par ev, nem ismerkedek azota sem. Megvaltozott a gondolkodasom,megvaltoztam. Rajottem milyenek az emberek.

Nem tudom miert gondoltam azt, hogy majd idegen ferfiak fognak segiteni nekem a rossz eletem miatt, azert mert lefekszek veluk, de mar nem is erdekel a mult.

Megtortent, nem tudok rajta valtoztatni, pedig barcsak lehetne.

Eletemben eloszor nagyon megtetszett egy fiu, de nagyon felek a mult miatt.

Felek hogy ismeri valamelyik ferfit, vagy mivan ha ertektelennek fog gondolni ha megtudja rolam ezeket?

Nem akarok a multtal elni , tovabbleptem. Nem akarom hogy tudja, es emiatt ne akarjon velem ismerkedni. Arra gondoltam, mivel nem vagyok szuz, azt mondom neki hogy volt mar kapcsolatom es kesz. 24 eves no vagyok, termeszetes lenne ha lett volna. De akkor is felek hogy ismeri valamelyiket, es nem is szivesen hazudnek neki. Mit tennetek a helyemben?


2022. dec. 1. 01:02
A kérdező szavazást indított:
Legyek őszinte, megfogja érteni
Mondjam azt, hogy volt már kapcsolatom
24 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Félni ne félj semmitől se, mert mindig tudsz mit lépni.

Te mit érzel kényelmesnek? Mert, ha vannak benned dolgok amit nehezen mondasz ki, ki kell ismerned először a másikat, teljesen rendben van, ezzel nem ártasz semmit sem. De megteheted, hogy elmondod neki, hogy volt az életedben már fiú, de csak kihasználtak, és megbántad őket, csak akkoriban nagyon egyedül voltál és szeretetre vágytál.

Mi lesz, ha ismeri valamelyiket? Abból meg tudod, neki milyen viszonya van velük, jó barátok -e, mert talán akkor a moralitásuk is hasonló.


Azt akard, hogy ismerkedni akarjon veled azért, aki vagy.

2022. dec. 1. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%

Ilyen sok szeplannyal elofirdul! Velem is elofordult,h strici pasim volt. Idokozben derult ki,de nem tudott k.rvalkodasra birni. Elvi ellensege vagyok.


Ez nem a te szegyened. Sok fiatal naiv lany beleesik ebbe a hibaba.


N

2022. dec. 1. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%

"Nem tudom miert gondoltam azt, hogy majd idegen ferfiak fognak segiteni nekem a rossz eletem miatt, azert mert lefekszek veluk, de mar nem is erdekel a mult."


Pedig ezen jó gondolkozni, hasznos. Azért gondoltad ezt, mert értékesnek gondoltad magad, ami nagyon jó! Önbecsülésről árulkodik, úgy gondoltad, ha megosztod magad, megkap téged, úgy fog értékelni, mint te magadat. Sajnos sokan esünk ebbe a csapdába.. A legtöbb embernek nem vagyunk értékesek, ezért kell keresni olyat, aki megérdemel, tudja, értékeli, amit kap, és jól ki kell válogatni az ilyen embereket.


Ja, sok fiatal lány esik ilyen csapdába, aki keveset élt, az naivabb, mint aki többet, pláne, hogy fiatalon nehezebb átlátni a világ működését. Nyugodtan legyél őszinte, nem vagy már szűz, de a korábbi kapcsolataid nem úgy alakultak, ahogy szeretted volna, csak kihasználtak. Én így mondanám.


Stricibe belefutni nem szokványos egyébként.

2022. dec. 1. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
14%

Azért ezt nem mondanám szexuális kihasználásnak, főleg ha még stricikkel is ismerkedsz, és kocsiban kapható vagy egy numerára. Az biztos, hogy rossz döntéseket hoztál, kapaszkodtál mindenkibe, aki azt nem érdemelte meg, azt írtad azért, mert megmentőt kerestél. Nem jött össze, remélhetőleg ezeket a hibákat még egyszer nem követed el.

Nem érdemes kapcsolatot hazudni, ha kérdez róla, csak egy hazugság hógolyót kezdesz el görgetni magad előtt, ami egyre nehezebb lesz, rengeteg lánnyal előfordul, hogy hibáznak, meggondolatlanul belemennek valamibe, később megbánják, semmi olyat nem csináltál, amit szégyellned kellene, nem 100 emberről van szó, vagy pláne nem arról, hogy a stricivel bevállaltad az üzletet. Nem gond az, hogy voltál pár sráccal, de nem lett kapcsolat belőle, ez nem hiszem, hogy elrettentené.

Remélem jársz pszichológushoz!

2022. dec. 1. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Jókat írnak a többiek, de annyit hozzáfűznék: ne teregesd ki a múlt hibáit a kapcsolat elején. Nem érdemes terhelni egy kezdődő kapcsolatot ilyesmivel, amikor még minden bizonytalan. Az értékeiden legyen a hangsúly, ne a gyengeségeiden. Az ilyesmit jobb akkor felhozni, amikor már biztos a kapcsolat, de ne ez határozzon meg téged.
2022. dec. 1. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
7%
Ha őszintén elmondod, akkor talán van esélyed úgy beállítani, mintha nem lennél ribizli. Ha másképp tudja meg, akkor jóval nehezebb dolgod lesz.
2022. dec. 1. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
65%
Ja, nem szexuális kihasználás ám, hogy lefekszenek vele, majd letiltják. Nőkre sme vonatkoznak más erkölcsi szabályok, mint férfiakra, ez nem a középkor.
2022. dec. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
66%
Mondjuk egyesek még ott élnek.
2022. dec. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
75%

Nagyon kevés férfi es ember érdemli meg az őszinteséget. Miert gyónnál te meg mindent egy új pasinak, amíg nem tudod, hogy megérdemli a bizalmad?

A bizalom kiépülése évekbe telik.

Nem tartozol senkinek magyarázattal és elszámolással, kizárólag sajat magadnak

2022. dec. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 BeefEater ***** válasza:

Én értékelném, hogy a lány akivel randizok ezeket megosztja velem. Nyilván ne minden részletet mesélj el, de szerintem ha úgy elmondod, ahogy itt leírtad az jó.

És akkor azt is tudnám, hogy fel se merüljön, hogy az első csók esetleg az autóban történjen meg.

2022. dec. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!