Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csak ugy szexeltem eddig,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak ugy szexeltem eddig, hogy mindig szexualisan kihasznaltak. Ismerkedes soran mit mondjak ha szoba kerul a mult? 24/N

Figyelt kérdés

Fiatal voltam, naiv, buta, es vagytam a szebb eletre, azt hittem majd egy ferfi megment..szep mese. Nem volt soha olyan ember aki kozel allt hozzam, nem volt szereto csaladom. Nem tudtam milyen az ha szeretnek, nem volt tartasom, nem volt onbizalmam mert minden aron azon voltam, hogy valaki szeressen.

3 ferfi hasznalt ki szexualisan, mindharom autoban tortent este.

Mindig azt hittem majd megszeretnek, majd megfogom oket, segiteni fognak nekem. Az egyikkel talalkoztam parszor amikor szexelni akart, de a vegen kiderult hogy strici es dolgoztatni akart. A masik ketto azonnal eltunt es letiltott miutan talalkoztunk.

Akkor, amikor ez tortent, bele voltam orulve, hogy ez csinaltak velem, meg akartam halni, nem akartam elni. Nagyon nagyon buta es naiv voltam.

Azota eltelt par ev, nem ismerkedek azota sem. Megvaltozott a gondolkodasom,megvaltoztam. Rajottem milyenek az emberek.

Nem tudom miert gondoltam azt, hogy majd idegen ferfiak fognak segiteni nekem a rossz eletem miatt, azert mert lefekszek veluk, de mar nem is erdekel a mult.

Megtortent, nem tudok rajta valtoztatni, pedig barcsak lehetne.

Eletemben eloszor nagyon megtetszett egy fiu, de nagyon felek a mult miatt.

Felek hogy ismeri valamelyik ferfit, vagy mivan ha ertektelennek fog gondolni ha megtudja rolam ezeket?

Nem akarok a multtal elni , tovabbleptem. Nem akarom hogy tudja, es emiatt ne akarjon velem ismerkedni. Arra gondoltam, mivel nem vagyok szuz, azt mondom neki hogy volt mar kapcsolatom es kesz. 24 eves no vagyok, termeszetes lenne ha lett volna. De akkor is felek hogy ismeri valamelyiket, es nem is szivesen hazudnek neki. Mit tennetek a helyemben?


2022. dec. 1. 01:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel semmiképpen nem érdemes egy alakuló kapcsolatot terhelni. Mégis milyen pozitív kimenetre lehet számítani? Ő fog vigasztalni, amiért annyira elveszett voltál, hogy már stricikkel szexeltél és k*vának is el akartak vinni? Ezzel jobb esetben sajnálatot lehet ébreszteni a másik félben.


Akkor mesélj ezekről a dolgokról, amikor már bízol benne és van egy stabil kapcsolat köztetek. Addig pedig gondold át a dolgaidat és próbálj a saját fejlődésedre koncentrálni, hogy ne verjen át a következő ember is.

2022. dec. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ja, 10 es, miert értékelnéd, ha ezt a lány elmondja? Normalis, hogy tudd hova helyezni, tudd, hogy eddig ki mennyit fektetett bele a vele való kapcsolatba, hogy te se lőj túl a célon nem? Normalis , hogya te érdekeid szolgálná, de nem az övét !!
2022. dec. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 BeefEater ***** válasza:
#12 jól félreértettél, de sebaj.
2022. dec. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Hogy kapj választ a kérdsésre: szerintem eleinte elég annyit mondani, hogy nem volt hosszú kapcsolatod, de voltak rossz élményeid/kihasználtad. Később elmeséled, mit jelent ez.
2022. dec. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!