Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért sértődik meg apró-cseprő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sértődik meg apró-cseprő dolgokon? Miért nem akar pénzt költeni rám és úgy általánosságban mi baja van velem? Nem szeret már?

Figyelt kérdés
Egy éve járunk, de már minden lehetséges probléma előjött a barátom és köztem. Fél évig, a kapcsolat elején minden tökéletes volt. Én nem akartam járni vele, ő tepert értem, és mikor megkapott, teljesen belém volt esve. Aztán elkezdődtek a veszekedések, főként a családja miatt, az anyja miatt, aki nem szeret engem és mindent megtesz hogy a kapcsolat alá ásson, de a barátom elfogult vele szemben és nem lát a szemétől. Másik probléma, nem várom el hogy kocsit vegyen nekem, vagy elhalmozzon, de alapvető dolgokat nem képes fizetni, fizikai fájdalom neki és alig csinálunk így programokat, nem járunk sehova. Egész nyáron sehol nem voltunk szinte... ki lett kötve, hogy minden hónapban fix összeget kér az anyjától amiből elmegyünk ide-oda, de úgy látom hogy sunyul és folyamatosan próbál lefaragni ebből az összegből. Tipikusan az a család, akik filléreskedő szarrágók és folyamatosan csak spórolnak, akkor mennek valahova hogyha ingyen van, de csak akkor ! Ezt legutóbb vicceskedve megjegyeztem neki és úgy besértődött, hogy azóta nem beszélünk. Egyszóval nem poénra veszi a dolgokat (jó tudom, ezt nem biztos hogy megkellett volna jegyeznem, de ő már MINDENEN besértődik) hanem rögtön visszavonulót fúj és a család menedékéhez szalad. Olyan mint egy kisfiú, semmit nem tesz meg értem mostmár, régebben mindent, de már semmit és akármiről szó esik, mindenben csak neki lehet igaza, folyamatosan belém köt... a feszültség érezhető közöttünk. Nagyon makacs és azt várja, hogy én kérjek bocsánatot mindenért, de én úgy gondolom, hogy a bocsánatkérés akkor jár, ha annak oka van, nem minden hülyeségért. Elegem van és nem tudom mitévő legyek... úgy érzem mintha arra játszana hogy szakítsunk, de ő nem akarná kimondani.

2015. okt. 25. 12:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Rövid leszek: szakítsatok. Belemehetnék, miért lesz neki jobb nélküled és neked is nélküle, de felesleges.
2015. okt. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
44%
Tudod, én ezt végig olvastam és szerintem te egy nagyon csinos személy lehetsz! Különben nem tudnám elképzelni a pasid hogy mi a fenéért van veled. Vele is van egy két gond, ahogy leírtad. De te, kedves. Téged ezek alapján én valamiért kib@s.zottul kerülnélek!
2015. okt. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
25%
Sajnálnálak, amiért ekkora se.g.gfej a párod, ha a pénzügyekhez nem így állnál hozzá. Az, hogy ki mikor, mire mennyit költ, annak megvan az oka, és amúgy meg semmi közöd nincs hozzá. Na most az általad kiírt leírásnak konkrétan a 80%-a az anyagi dolgokról szólt, baromi antipatikussá tud ez egy embert tenni. Szakíts vele, jobb nem lesz.
2015. okt. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
50%

Ha már ki lett harcolva az egyenjogúság, akkor legyél akkor is egyenjogú amikor fizetni kell. A Kedvesed anyukája meg biztos látta milyen vagy és azért ellenezi. Tudod, mi Nők kiszaguljuk ha ribi veszely van.

25/N

2015. okt. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Es te nem akarsz fizetni valamit? Uristen kik elnek ezek a bolygon...nem akarsz eltavozni vegre?
2015. okt. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

na álljunk csak le... direkt kiemeltem, hogy NEM elhalmozásról beszélek! Hanem olyan dolgokról, amikor konkrétan ha egy pizza nem 200 hanem 250 Ft, azt fáj kifizetnie. Én magasról lesz.rnám a többit, simán fizetem magamnak a mozijegyet vagy akármiről legyen szó. Nekem KIS, apró dolgok fájnak, mint ez a pizzadolog.. amikor azt látom hogy annyit nem szán rám...


(a havi fix összeget meg ő találta ki :))

2015. okt. 25. 12:36
 7/13 anonim ***** válasza:
Hmm a pizza az tenyleg nem sok. Csinaljatok azt, hogy egymas terveit fizetitek. Pl ha te otleted a mozi, akkor te fizeted, ha az ove, akkor o fizesse. Nem a 17 szazadban elunk
2015. okt. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Én már megfogadtam, hogy ha ő így áll hozzá, innentől kezdve, egy fillért sem engedek hogy fizessen nekem, csak az a fura, hogyha nem engedem, akkor kikéri magának és ő akarja fizetni! Ez mi?


Másik dolog: miért találta ki a havi összeget, ha végül nem akarja betartani? Akkor miért igérget...?

2015. okt. 25. 12:41
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
250 Ft-ot fáj kifizetnie, hát ez borzasztó És neked miért fáj kifizetni? Ha az csak 250Ft?
2015. okt. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Utolsó, képzeld, ha én látom, hogy neki fáj, akkor gond nélkül kifizetem magamnak... de akkor ne játssza a nagy pasit másban, fogják már fel páran, hogy itt a GESZTUSról van szó, nem a pénzről...

Bocs, de előttem az a minta volt, hogy apukám mindent állt anyukámnak.. holott mindketten kerestek már a megismerkedésükkor, de ha elmentek vacsorázni vagy valami programot csinálni, nem volt kérdés, hogy a férfi fizeti. :) Értem én hogy a mai fiatalok nem képesek elmenni dolgozni, csak hogy a történetből kifelejtettem: én egy nehéz egyetemre járok, ahol reggeltől estig tanulok és még mellette munkát is keresek, hogy ne a szüleimnek kelljen mindent fizetni. Ehhez képest a barátom semmit nem csinál az egyetemen, csak lustul, otthon is lustul meg játszik és úgy állítja össze az órarendjét hogy véletlenül se kelljen elmennie dolgozni. Bocs, de nekem ez magas.

2015. okt. 25. 12:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!