Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon szomorú vagyok, és nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szomorú vagyok, és nem tudom mi lenne a legjobb nekem, mit javasoltok?

Figyelt kérdés

A történet már régebbről ered. Egyik táborban találkoztam egy fiúval, akivel eleinte csak mint barát néztünk egymásra. Tényleg, részemről sem volt több. A covidos időkben, mikor mindenki otthon volt, többet chateltünk és a chatek során sokszor flörtölt velem, pont úgy bánt velem ahogy jól esett és kezdtem belézúgni. Sajnos az Instáján láttam meg hogy barátnője is lett még a vírus előtt, és annak ellenére flörtölt velem, hogy ez a lány volt neki. Ezt még viseltem is, mivel suliban úgyse volt más közeli barátom, csak ez a srác. Nyáron viszont találkozgattunk kettesben és éreztem hogy nagyon tetszik meg vágyom rá. Ezt soha ki nem mondtam neki, de mégis tudott róla valahogy. Nálam ennek az egész vonzalomnak a kifejlődése olyan méreteket öltött hogy mikor arról beszélt hogy mennyire szereti a barátnőjét akkor kiült az arcomra a szomorúság. Egyszer ezt szóvá is tette és utána megcsókolt. Nagyon élveztem meg ő is. Meg is beszéltük és utána rendszeresen lett ez. Légyszi ne szidjatok, tudom hogy barátnője meg minden, de a szívemnek nem tudok parancsolni. Amikor csókolóztunk akkor úgy éreztem hogy szeret meg én nem csókolózom olyanokkal akik érzelmileg hidegen hagynak,gondoltam, ő sem, és ezért rákérdeztem hogy nem próbálnánk-e meg egyútt, mert az ő csókján is érzek valamit. A válasz az volt, hogy valamit elkezdett irányomban érezni, de az én totális belezúgásomat nem tudja viszonozni, mert a barátnője kell neki, neki akar megtenni mindent. Ez rémesen fájt nekem mivel személytelen volt, hirtelen nem értettem hogy miért érzek mást a csókján és hogy akkor hogyan is feküdt le velem 2 alkalommal. Egyébként azt mondta hogy az együttléteket imádja velem, de nem szerelmes csak érez valamit irántam. Emiatt nagyon el vagyok keseredve. Folyton azt kapom hogy nagyon jó barátja vagyok meg tetszem neki, de többet nem akar tőlem, nem engem akar. Nem tudom, mi lenne a jó. Ő nem akarja hogy kilépjek az életéből, én pedig nem tudom hogy ezek után célszerű lenne-e foglalkoznom vele, mivel személyesen mindig rám mászik meg úgysem lenne ez már a régi barátság, viszont attól is félek hogy ha őt eldobom, akkor szenvedni fogok a magánytól. Egyébként kicsit úgy érzem, mintha érdekelném, mert nagyon depis vagyok most emiatt és bármikor írok neki kifejtősen válaszol meg elég jól kezeli a sírórohamaimat is és egyszerűen nem tudom mi lehet az amit irántam érez, azt mondta ezt ő sem tudja. Szerintetek?


Bocsi, ha hosszú lett és köszi, ha elolvastátok



19/L



2022. dec. 5. 23:10
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Most mrgállapodtunk hogy egy darabig nem keressük egymást és megnézzúk milyen hatással lesz
2022. dec. 5. 23:11
 2/21 anonim ***** válasza:
62%
Elitélek mert naív buta vagy annak ellenére , hogy sejtetted mire megy ki az egész.. ha nekem vagyaim vannak egy nő felé én is tudok úgy csókolni.. ilyen nyomi kis gyerekekre mentek mindig akik az 5 perces gyirs tűzelésen kivul madra nem kepesek!
2022. dec. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Légyszi a felesleges szidalmazásoktól kíméljetek, amúgy sem érzem jól magam és ettől nem lesz a dolog nem megtörtént
2022. dec. 5. 23:18
 4/21 anonim ***** válasza:
12%
Nem tudsz mit tenni. Csinalj olyan dolgokat amiket szeretsz, ismerkedj 10 evvel idosebb ferfiakkal akik fiatalabbnak neznek ki.
2022. dec. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Elég egyértelmű, hogy mire kellesz neki. Van barátnője, te pedig a szeretője vagy akit, ha néha megkaphat és néha együtt lóghat az neki tökéletesen megfelel. Kihasználta a naivitásod és azt, hogy nem tudtál ellenállni neki.


Ha téged ez érzelmileg megvisel akkor az lenne a legjobb, ha kilépnél ebből.

2022. dec. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nagyon rossz hallgatni hogy neki a barátnője kell én meg a barátja vagyok, viszont attól is szenvednék ha 5 év után kitenném az életemből úgy hogy ő volt az egyetlen igaznak hitt barátom...és fogalmam sincs mit tegyek, szenvedek és sírok
2022. dec. 5. 23:27
 7/21 anonim ***** válasza:
0%

november 30-án is kiírtál egy kérdést erről, csak ott már egyetemistaként szerepelsz.


"Mit tegyek ha emiatt sokszor vagyok szomorú? (hosszú)"

2022. dec. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Tényleg nagyon hasonló helyzet az enyémhez
2022. dec. 5. 23:30
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

"Sajnos az Instáján láttam meg hogy barátnője is lett még a vírus előtt, és annak ellenére flörtölt velem, hogy ez a lány volt neki. Ezt még viseltem is..."


Akkor kellett volna távol maradnod tőle.

Még most sem késő.

"többet nem akar tőlem, nem engem akar" - ezt meg kell értened, el kell fogadnod, ha nem akarsz több szomorúságot és sírógörcsöket.

2022. dec. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
6. Lassan de egyre jobb lessz. És ő nem a barátod! Kihasznált téged ez a mocskos féreg , egy aljadek genyo ! Haragudj rá a méreg erősebbé tesz !
2022. dec. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!