Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha szerelmes vagy valakibe,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szerelmes vagy valakibe, akinek ikertestvére van akkor az ikertestvérbe is szerelmes vagy? Hiszen ugyanúgy néz ki (ugyanolyan neműre gondolok nyilván)

Figyelt kérdés
2022. dec. 6. 20:19
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
98%

Nekem volt olyan párom, akinek van ikertestvére. (Férfiakról van szó)

Külsőre majdnem teljesen ugyanolyanok voltak, de belsőre ég és föld. Nekem csak a párom tetszett külsőre és csak belé voltam szerelmes, a testvérébe nem, sőt soha nem is tudtam rá potenciális férfiként tekinteni.

2022. dec. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim válasza:
95%
A külső megfog, a belső megtart a jó szex... az ember alapvetően vizuális alkat, de az változik az idővel. Sokkal inkább magába a lelkébe, a jellemébe szeret bele szerintem. Na mármost az ikertesónak a benső érzelmi világát, a lényét is 100%-ban kellene hoznia ahhoz hogy beleszeressen- gondolom én- de megeshet hogy megesne az a szituáció hogy belezúg.
2022. dec. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
6%
Nekem is van egy ikerpárom szeretőnek 😝
2022. dec. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
98%

"én nem, de az emberek 99,99%-a igen"

Ezt meg mire alapozod, felmérést végeztél? Vagy alapból mindenki hülye, csak te nem?

Az ikertestvér jó eséllyel teljesen más személyiség, szóval nem.

2022. dec. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
98%

Ha szerelmes vagy abba a valakibe és nem csak a külseje miatt vagy beindulva akkor nem lehetsz szerelmes a testvérébe csupán azért mert ugyanúgy néz ki.

A 13-as válasz a legjobb:)

2022. dec. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
97%

Kb a 10 évesek elképzelése a szerelemről. Majd felnősz és talán megérted a dolgot.

Most tekintsünk el attól, hogy 16 éven aluliak nem használhatják az oldalt...

2022. dec. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
1%
Miért ne lehetne 2 embert szeretni? Ha ikrek, hát ikrek. De attól még megvan a különbözőség is.
2022. dec. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
98%
Nem, de aki olyan szavakat használ, mint a "habi", annak nehéz elmagyarázni, miért...
2022. dec. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
97%

2 fiú ikerpár és egy lány ikerpárt ismerek. Mindegyik egyénisége eltér a testvérétől. Magyarán nem lehetsz mindkettőbe szerelmes.

És az ember szerelmes akkor nem külsőbe szeret bele max az tetszik.

2022. dec. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
97%
Na de mi az a "habi"?
2022. dec. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!