Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok erről a helyzetről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a helyzetről?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ez kicsit hosszú lesz,de köszönöm ha elolvasod és válaszolsz a kérdésemre.:)

Nos van egy srác akit már több mint tíz éve ismerek, anno még a gimis éveinkben ismerkedtünk meg. Akkoriban is beszélgető viszonyban voltunk, de korántsem lehetett közelinek nevezni a kapcsolatunknak, sokkal inkább csak baráti jellegű volt.

Nos,6 évvel ezelőtt egy tarskereso appon megtalaltuk egymást és nagyon sok közös témánk volt, nagyjából hasonló értékreddel és vilagnèzettel rendelkezünk,rengeteget beszéltünk telefonon és online is...hónapokig ment ez mindenféle találkozás nélkül, valamiért visszakozott mindig mikor felhoztam a témát. Egy idő után ràkèrdeztem, hogy nincs e esetleg valakije és ez e az oka annak, hogy nem lépünk ki ebből a baráti viszonybol és kezdünk el komolyabbat. Nagy nehezen kiderül hogy van párja, de nyitott kapcsolatban élnek..viszont ő már nem szereti a lányt és megszokásból van együtt vele csak. Hatalmas csalódás volt számomra és tudom butaság volt de továbbra is tartottam vele a kapcsolatot mert addigra már annyira megkedveltem, hogy nem tudtam elszakadni tőle. Végül pár hét után választás elé állítottam..közben meghalt az anyukája, nem vártam el hogy elsődleges legyen a mi kapcsolatunk, adtam neki időt hogy tultegye magát a történeteken.

Aztán jelentkezett...szakítottak a lánnyal és elhivott randizni. És innentől kezdődik az évek óta tartó kálvária.

Kiderült hogy annak ellenére, hogy többször hangoztatta milyen fontos vagyok számára és már kb szerelmes belém...azt mondta ő mégsem érzi azt a szikrát kettőnk közt amire gondolt. És hogy nem velem volt a baj, de maradjunk barátok mert nem akar elveszteni.

Kb két hét múlva már új barátnője volt,és még mesélt is róla, hogy nem is érti magát miért jött vele össze hiszen nem az esete, egy kicsit prosztó a lány és nagyon vad az ő ízlésènek..egy darabig turtem ezt viszont nekem nagyon szörnyű volt mindenzt végighallgatni így kértem hogy ne keressük egymást a fentebb említett okok miatt. Ekkor volt köztünk egy másfél két éves csendesebb időszak, és csak alkalmakkor írt smst..általában ünnepekor. Mikor ezzel a lánnyal is szakítottak, újra megkeresett és minden olyan volt mint előtte. Aztán kezdtem érezni rajta hogy megint távolságtartoan viselkedik, nyilván újra ismerkedett valakivel. És megintcsak nem beszéltünk hosszú időn keresztül.

Most pár hónapja megint elkezdtuk tartani a kapcsolatot, rengeteg beszélgetés,csipkelodes, viccelodes..az én érzéseim nem változtak de nem akartam ezt bevallani neki, viszont nagyon erőltette a találkozást újra és megiscsak elmondtam neki mit érzek. Azt válaszolta,hogy úgy gondolja nagyon jól kijovunk és esetleg megprobalhatnank hogy komolyabbra forditsuk kettőnk közt ezt az egészet. Természetesen felhoztam a korábbi dolgainkat és erre hivatkozva elutasitottam a találkozást,hiszen nem akarok sokadjára is ugyanabba a szituációba kerülni. Azt mondja, nagyon nehéz elethelyzetben volt akkoriban, és rosszul kezelte, nagyon sajnálja de már nem tudja visszacsinalni az egészet...

Mit gondoltok? Hihetek még neki vagy csak talonban tart és előhúz mindig, amikor épp nincs mellette senki? Nagyon szomorúvà tesz, hogy mindig azt gondolom végre eljott a mi időnk és kialakithatunk egy valóban értékes kapcsolatot de mindezek után nem vagyok benne biztos, hogy bizalmat tudok ennek szavazni..

27/L



2022. júl. 9. 12:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ő szamarnak tart téged, jól érzed

Ha jönne egy újabb izgalmas csaj, megint lepattintana

2022. júl. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne... Ne menj bele. Így is túl sokáig vártál rá mondhatni. Inkább zárd le végleg, így esélyt adsz annak, hogy olyannal ismerkedsz meg akinek nem kérdés hogy te kellesz.
2022. júl. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Èn is így érzem bármennyire is rossz belegondolnom....
2022. júl. 9. 18:54
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ilyenkor rossz egy kicsit de később még meg fogod magadnak köszönni. :)
2022. júl. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Kedve szerint játszik veled, hogyha második esetből se tanulsz, harmadjára is ugyanazt fogod kapni.
2022. szept. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

"Hihetek még neki"

Igen, hihetsz. Sosem ígért semmit, nem is történt köztetek semmi, barátságot akar, te pedig többet.

2022. szept. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Szépen szakíts meg vele mindenféle kapcsolatot, mert így mindig rá fogsz várni.

Szerintem most nincs neki senki ezért elohuzott a fiokbol. De ha akad más rögtön lepattint ismét.

Ez csak egy kör, ami nem ér végett, mert rá vársz.

Ideje, hogy búcsút ints neki és hogy esélyt adj magadnak olyan férfival, akinek tényleg csak te kellesz. :)

2022. nov. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Litánia.
2022. nov. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
11 eve vagyok ehez hasonlóban benne. Engedd el, mert tonkre fogsz menni ebben. En mar csaladot alapitottam, de meg mindig keres! Es mindig felszakadnak a regi sebek. 2 hónapja bevallotta hogy szerelmet érzett irantam, de ez mar keso. ENGEDD EL!!!!
2022. nov. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Mindenkinek nagyon köszönöm, hogy válaszoltatok!

A helyzet sajnos azóta is fennáll és nehezen szabadulok meg az érzéseimtől,de remélem minden a legjobban alakul majd, bármit is takar a legjobb:))


Utolsó válaszoló!

Azta! Téged sem irigyellek, biztosan nagy teher, főleg így hogy már családod is van. Nem tudom én valami oknál fogva hiszek abban, hogy bizonyos embereket nem véletlenül nem tudunk elengedni, helyük van az életünkben..legalábbis jobb azt hinni, mint hogy nem vagyunk normálisak, hogy ebben képesek vagyunk sok sok évig benneragadni:D

2022. nov. 21. 08:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!