Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a véleményetek az alábbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az alábbi helyzetről? Ti mit tettetek volna a helyemben?

Figyelt kérdés
Egy pasival összenéztem a munkahelyem előtt, aztán láttam hogy utánam fordult. Mentem tovább és már egész sokat mentem egyszer csak ott volt mögöttem és megszólított hogy előbb látott és meg szeretne ismerni.

2021. dec. 4. 09:12
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Hogy dedo.
2021. dec. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
38%

mi lenne a velemenyunk??! semmi. sokszor megtortenik. mindennapi eseted, attol meg, h nalad ez esemenyszamba megy es ki kell ide irnod, ez egy atlagos dolog.

ha teszik az illeto es nincs pasim, en nyitott lennek, de az esetek

99%aban ilyet csak a nyomorekok csinalnak.

2021. dec. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Akkor veled sem zörténhet meg olyan sokszor, ha lenyomorékozod, aki megtesz ilyet 😀
2021. dec. 4. 09:40
 4/9 anonim ***** válasza:
50%

melyik reszet mem fogtad fel? tapasztalom alapjan a magy tobbseg, aki ilyet tesz, csunya luzer, ferfi es hiaba szolit le, nem tetszik. nem magatol a tettol nyomorek, de az ritka, ha az embert neki tetszo igenyes, helyes, magas ferfi szolitja le.


de gondolom, nem no vagy es nem tortent meg veled a dolog.

2021. dec. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Lehet, hihetetlen, de nő vagyok, és egy jókepű, magas, bár kissé félénk férfi szólított le
2021. dec. 4. 10:14
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ok, de mi a kérdés? Megbeszéltetek valamit? Telefonszámcsere megvolt?
2021. dec. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%
es? akkor feltetelezem, igent mondtal neki. vagy miert erdekel, vadidegen emberek mit tettek volna a helyedben?
2021. dec. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
87%

Semmit nem tettem volna. Egy "köszönöm, viszlát" kíséretében mentem volna tovább.

Nem ismerkedem így. Más meg igen. Az gondolom megáll és beszélget vele vagy nem tudom.

2021. dec. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Senior Séf ***** válasza:
Mi lenne a véleményem? Én magam is számtalanszor megtettem. Tudom, ma már más szelek fújnak, de ez a módszer sokkal célravezetőbb volt. Persze akkoriban is csak az élt vele, aki már megtalálta a tökeit...
2021. dec. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!