Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mutassam ki a barátnőmn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mutassam ki a barátnőmnek hogy mindennél jobban szeretem? Hogyan ápoljam a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Tapasztalatlan vagyok , mert soha nem voltam még komoly kapcsolatban. 1 hete vagyunk még csak együtt de már egymásba vagyunk ragadva és egész napokat együtt töltünk nálam kettesben,minden nap. Már a szüleimet is megismerte és nagyon jól kijönnek egymással. Aludtunk is már együtt és szeretkezünk is. Nagyon szeretjük egymást. Ő a mindenem. Ő viszont nagyon fél attól,hogy elveszít engem és attól is hogy nem szeretem eléggé. Nagyon önbizalom hiányos és a múltban hatalmas bántódást okoztak neki. Még mindig sebes a lelke. Mit hozhatok még a kapcsolatba hogy ne gondoljon erre és hogy maximálisan kimutassam hogy imádom őt? azon kívül hogy szeretgetem, puszilgatom, ölelgetem órákon keresztül. Nagyon szép és hosszú kapcsolatot szeretnék vele és akár még az összeköltözés is szóba jöhet. Ezt már ő is felhozta. De igazából én is eléggé félek hogy elveszítem. Én bele halnék
2022. dec. 8. 13:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%

egy hete vagytok együtt, de már ennyi minden történt?

nekem ez túl gyors lenne.a szex is, meg az azon való aggódás, h. a másikat elveszítem.

ezek most patetikus túlzások, h. belehalsz, ha elveszíted, meg összeköltözés stb.

kicsit vegyetek vissza a tempóból!

nem kell erre rágörcsölni ennyire!

2022. dec. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
52%

"és egész napokat együtt töltünk nálam kettesben,minden nap."

egész nap minden nap? de jó nektek! ti amúgy nem dolgoztok semmit?

2022. dec. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
43%

Agyamra menne bárki is,akivel napokat kéne összezárva lennem.

Ilyen volt a nejem is,ilyen csiriz.Szerencsére már csak "volt"...

2022. dec. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Jóó kicsit túloztam.Egész estéket együtt vagyunk,meg szinte egész éjszaka. Nem úgy egész nap
2022. dec. 8. 14:13
 5/16 anonim ***** válasza:

Ennek magától kell kialakulnia.

De tényleg nem ártana vissza venni a tempóból, mert nagyot puffanhatok mindketten...

2022. dec. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Miért puffannánk? A kapcsolat elején fontos hogy minél többet együtt legyünk és foglalkozzunk egymással. Később ez csökkenni fog úgyis.. nem fogunk ennyire ráérni. Ez most pont olyan időszak amikor mindketten ráérünk. Amúgy kimondtam már neki azt is hogy "szeretlek". De ezt nem kellett volna. Túl korai. Ez azért volt,mert volt egy pillanat amikor azt hitte hogy nem szeretem eléggé. És nem bírtam ki,kimondtam. Meg is jegyezte hogy nem túl korai ilyet mondani. Mégis mit kéne csinálnunk ha nem együtt lenni folyton? Szerelmesek vagyunk egymásba
2022. dec. 8. 15:44
 7/16 anonim ***** válasza:

Azért mert 1 hete vagytok együtt és már osszekoltozes volt a téma.

Nekem 8 mit csinálsz, de akkor ne írj ki kérdést ha nem tetszik a válasz.

2022. dec. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Az összeköltözés még odébb van
2022. dec. 8. 15:50
 9/16 anonim ***** válasza:
58%

kérdező, tehát kimondani a csajnak, h. szereted, szted túl korai volt 1 hét után... de megdugni, nem volt még túl korai? OMG!


amúgy szeretném azt gondolni, h. a szerelmi vallomás egy normális párkapcsolatban ELŐBB elhangzik, mint hogy szexeljünk.

2022. dec. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ez nekem nagyon bizarr. Olyan, mintha mind a ketten annyira szerettetek volna szerelmesek lenni, hogy kölcsönösen egymásba akaszkodtatok. Az jó, ha nyílt és őszinte a kommunikáció, de gondolom nem 14 évesek vagytok (ha igen, akkor rossz kategória), hogy egy hét után ilyeneket mondjatok, hogy "belehalnék", ha elveszíteném... könyörgöm, mibe? Igazi érzések ennyi idő alatt nem alakulnak ki. Remélem kamu kérdés.

Ha nem az, akkor meg csak beszélgess vele sokat, mert nem benned nem bízik, hanem egyszerűen önmagában nem, azt meg őszinte beszélgetésekkel (vagy terápiával) lehet orvosolni, te nem tudod beheggeszteni a múlt sebeit.

És ne legyél ennyire elvakult, mert akik ilyen könnyen dobálóznak ezekkel a szavakkal, azok nem ismerik a jelentését.

2022. dec. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!