Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 12 évvel fiatalabb férfi felé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

12 évvel fiatalabb férfi felé kimutathatom az érzéseimet, elmondhatom neki, hogy nagyon vágyok rá?36n

Figyelt kérdés

2022. dec. 9. 01:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy érzed, semmi nem tiltja, legfeljebb elutasít.
2022. dec. 9. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nem voltam még ilyen szituációban.

Azt a bizonyos vibrálást érzem köztünk, de kicsit rajta is azt éreztem, hogy nem tud mit kezdeni a korkülönbséggel.

Neki több kapcsolata volt mint nekem, szóval nem az a felállás, hogy majd az idősebb nő tanítja a fiatalabb férfit.:)

2022. dec. 9. 01:41
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Bele lehet menni ilyen felállásba csak ne szeress bele a pasiba mert annak nem lesz jó vége. Szexkapcsolat viszont működhet.
2022. dec. 9. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem ilyen kezdetleges helyzetben nem helyénvaló ez a mondat semmilyen korú ellenkező nemű felé a semmiből... Bárkinek, aki nem viszonozza, ez lehet gusztustalan, vagy zavaró, vagy bármi. Semmi köze ehhez az életkornak.

Talán csak annyi, hogy ki kell ismerned, mennyire gyerek vagy mennyire érett már egy felnőtt szerelmi kapcsolathoz.

2022. dec. 9. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 NTBS ***** válasza:
90%
Igen, mert ha jól számolom 24 éves felnőtt férfi.
2022. dec. 9. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ma már nem gond ez sem.
2022. dec. 9. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
46%
Én a helyedben hagynám. Ennyi idősen még nagyon éretlenek, hülyék a srácok. Nemhogy örülnél, hogy a te korodban már találni sokkal érettebb, normálisabb gondolkodású férfiakat. Egy évvel vagyok idősebb nálad, tapadnak rám a fiatal srácok, mert jól nézek ki, de nekem nem kéne egy se. Olyan naivan állsz ehhez. Valószínüleg annyit gondol rólad, hogy megdugná ezt a kis milfet, aztán majd elmeséli a haverjainak. Te meg róla ábrándozol, mint valami tini, 36 évesen. Fel kéne nőni, mert a valóság fájni fog.
2022. dec. 9. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
78%
Szexre jó lesz,mást ne akarj.
2022. dec. 9. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
56%
Igen, de SOHA ne akarj babát!!!
2022. dec. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ismerem a férfit fél éve. Gondolkodásban rezonálunk. Nem fizikai sikon nem érzem a különbséget érettségben.
2022. dec. 9. 16:18
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!