Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fellángolás kialakulhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fellángolás kialakulhat többször is egy adott személy iránt?

Figyelt kérdés

Pl.: Nagyon tetszettünk egymásnak egy sráccal még pár hónapja. Éjszakákon át tartó mély beszélgetések, szexuális vonzalom, teljes lila köd stb. volt, aztán hirtelen elmúlt részéről.

Létezik hogy ez kialakul újra? Ilyenkor “hova tűnik” a szexuális vonzalom, ha addig maximálisan meg volt a kémia?

A kérdés elméleti, kérlek ne tanácsokat írjatok, és ne azt hogy engedjem el



2022. dec. 10. 02:44
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
81%
Magyarán semmi nem történt, csak kifogásokat keresett. Az ilyenen még gondolkodni sem érdemes.
2022. dec. 10. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy tényleg eléggè szétthullt az élete, tehát az a része nem kifogás mert rudom mi törtèmt vele. Az meg hogy miért múlt el neki…én úgy éreztem valóban magát sem érti
2022. dec. 10. 03:22
 13/21 anonim ***** válasza:
79%

Én biztosn nem mondanám el, hogy pl. nagy a segged, csak eddig nem vettem észre...

Ezzel csak megbántanálak és úgysem változna semmi sem.

Ilyenkor szokás azt mondani, hogy nem is tudom, nem értem magamat sem...

2022. dec. 10. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
31%

Az én esetemben ez történt: Azt sem tudja mit akar... Vágyik egy kapcsolatra, vágyik a törődésre, a biztonságra, de nem akar elköteleződni. Fél, hogy lemarad valamiről/valakiről, egy jobbról. Azt érzi, nem élt még eleget. (mondjuk szánalmasnak tartom, hogy valakinek a minél több punci megszerzése az élet)

Egyik nap még órákig tartó beszélgetés, kézenfogva sétálás a parkban, aztán szürke szamár a ködben effektus szinte mindenféle magyarázat nélkül. Azt a keveset is én csikartam ki belőle, mert nem értettem. Először magamban kerestem a hibát, de rá kellett jönnöm: benne nem kerek valami!

Nem vette észre, hogy megkapta a tökéletest. ;) Az utána lévő kalandjai a lábam nyomába sem értek se külsőleg, se egzisztenciában, sem felfogásban, de ha neki ez kell. Felőlem 🤷🏻‍♀️

2022. dec. 10. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
64%
Figyelj, a pasik egy részének csak akkor leszel érdekes, ha úgymond keveset adsz magadból, azt is fokozatosan adagolod. Kicsit csacsogsz velük és kész, hagysz időt, hogy fantáziálgasson rólad. Ha mindig elérhető leszel, már nem vagy erdekes, nem kell teperni, elunja magát. Bár ebben az esetben szerintem a srác egszerűen ködösít, ki talált valamit hogy arra hivatkozzon (most összejött neki minden) Én is arra gondolok, hogy alapvetően ő olyan tipus, aki menekül az elköteleződéstő. Aki meg ilyen, az képtelen megadni az érzelmi biztonságot, izgága, mindig kalandokra éhes még a fix partnere mellett is. Nem mindenki érett és alkalmas egy tartalmas kapcsolatra legyen bármekkora szikra, sajnos nem garantál semmit.
2022. dec. 10. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
76%

15-ös

Értem mire szeretnél célozni, de amit te tanácsolsz az túl hosszú idő. Nem lehet állandóan több hónapig, esetleg 1 évig vagy tovább ezt játszani. Ha nem illenek össze, az inkább derüljön ki minél előbb.

Egy nő ideje mindig drágább!

2022. dec. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
79%

15-nél a pont annyi kiegészítéssel, hogy ez nem éretlenség és félelem kérdése, hanem típus! Ő ilyen! Izgága, kalandkereső, élmény kereső. Az újdonság azonban nem tud pár hónapnál tovább tartani, más hormonok képződnek az agyban is. Megfelelő kapcsolat esetén, ilyenkor mélyül el a szeretet, de a szenvedély komponens kicsit más lesz.


Ennek a srácnak igazán sosem kellettél igazán, pár dugásra voltál csak fontos. Ezt mutatja, hogy jön egy kis krízis az életébe és máris sutty neked. Nem akar ebbe több energiát tenni. Nagyon sajnálom…:(

A fellángolás adott (ritka) esetben lehet újra, de valószínű rövid időn békül ugyanez lesz a kifutása.

2022. dec. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
51%

Túl nagy fellángolásból nagyot lehet esni. Lehet kicsit kezdtél túl sok lenni neki. Olyankor menekülnek és a tested sem fogja érdekelni ezek után.

És te meg még ezek után bizakodsz és kizártnak tartod hogy elengedd.

Jó kitartó vagy a semmiért.

Szerintem meg kicsit visszább kellett volna venni magadból és még most is működne a dolog kettőtök között.

2022. dec. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
53%

Vagy rájött, hogy nem illetek össze, csak nem tudja ezt egyenesen lekommunikálni.


Amúgy nem minden férfi olyan, hogy "mindig kell a kaland". Azok általában a nők :D

A férfiakra inkább az a jellemző, hogy bekényelmesednek. Folyton ez a vád mindenhol.

2022. dec. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
51%
Nem, ez inkább a tetszik külsőre valamilyen szinten kategória.
2022. dec. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!