Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Építettek le legjobb barátot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Építettek le legjobb barátot a párkapcsolatotok érdekében?

Figyelt kérdés

2022. dec. 12. 00:17
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
nem
2022. dec. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Ha meg a párod épít le, akkor mindkét kapcsolatnak lőttek.
2022. dec. 12. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen. De csak egyszer és akkor jogos is volt. Nem vettem észre, hogy a lánybarátom többet akar. A páromnak feltűnt és jelezte, de nem hittem neki. Aztán egyszer csak random lesmárolt. Amiből majdnem szakítás lett. Ez miatt megszakítottam vele minden kapcsolatot.
2022. dec. 12. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, szerencsére nem volt rá szükség.
2022. dec. 12. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
17%

Ketten is dobtak és nem is szép módon azért,mert jött a nagy Ő..

Persze,amikor gond volt,akkor megtaláltak,mert nem volt kinek panaszkodni.Mikor mondtam,hogy sem a párjáról,sem a gondjáról nem akarok hallani,akkor ment a sértődés.

Most egyetlen barátom sincs, éppen a szerelmi dolgok miatt.Mikor párom volt,nekem nemhogy a barátom,de még a keresztgyerekem is bőven belefért,akivel játszottam,sőt ide-oda el is vittem.Még ha ez nem is mindig tetszett a páromnak.

Már párom sincs,de nem ezért.


Konkrétan senkim sincs :) De jól van ez így,az emberek önzősége határtalan.

2022. dec. 12. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem!
2022. dec. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen és jogos volt. Fiú vagyok, de volt egy szintén fiú barátom, aki nagyon csúnyán bánt a barátnőmmel. Idáig észre sem vettem, hogy a haver mennyire önző és sunyi, a barátnőm többször sírt miatta, nagyon rosszindulatú volt vele. Végetvetettem ennek a barátságnak, de nem bánom. A barátnőmmel pedig már 4 éve járunk, úgyhogy érte megérte áldozatot hozni
2022. dec. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
69%
Párkapcsolat miatt nem terveztem leépíteni kapcsolatot. Ám sajnos úgy alakult, hogy leépült magától. Nem tudta kezelni az egyik barátom, hogy boldog párkapcsolatban vagyok, valszneg érzések társultak mellé. Van ilyen, el kell fogadni
2022. dec. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!