Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Én tetszem neki valójában, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én tetszem neki valójában, de mégis a barátnőmmel próbál összejönni? Lehetséges?

Figyelt kérdés
Úgy érzem nagyon nagy köztünk a szikra, csomószor viccelődik velem, figyel arra amit mondok stb…egyszer nagyon mélyen elbeszélgettünk. Kb. havonta 2x-3x találkozunk, mert egy nagyobb baráti körünk van. (Tehát azért túl jóban nem vagyunk, csak akkor néha beszélünk.) Kb. 3 hónapja majdnem meg is csókolt egy buli során, de mivel barátnője volt és nagyon részeg volt visszautasítottam. (Ezt így neki nem magxaráztam el hogy emiatt.) A barátnőmet akirő szó van, velem egyszerre (kb. fél éve) ismerte meg. Megint összejött a társaság, és a srác egyre többet beszél a barátnőmmel, múltkor ott volt nála (nem feküdtek le), és a szemem láttára majdnem meg is csókolta a barátnőmet. De közben olyan érzésem volt, hogy inkább velem lenne…lehetséges ez? Lehet, hogy az egykori visszautasításom miatt azt hiszi, hogy nincs nálam esélye?

2022. dec. 12. 23:07
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
*szemem láttára meg is csókolta a barátnőmet
2022. dec. 12. 23:07
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Jaj ez nagyon rosszul hangzik. Keress mást.
2022. dec. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ahh, ez ilyen jellemtelen nőcsábász, mindig lesz ezer titkos szikra, hagyd a csudaba
2022. dec. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy annyira szerintem nem lehet nőcsábász, (a stílusa sem olyan mások fele, inkább csak közvetlen, kedved) mert eddig mindössze két 5 éves kapcsolata volt, és úgy érzem a barátnőmmel is kicsit komolyabbá kezd fordulni a dolog
2022. dec. 12. 23:19
 5/15 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem lehetséges, ha a barátnőd kevesebb érdeklődést mutat iránta. A férfiak felének a határozott nőktől. Örök szabály, hogy ha akarsz valamit egy fiútól el fog futni előled
2022. dec. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
64%

"mert eddig mindössze két 5 éves kapcsolata volt, "


Közben meg bulikon másokat smárol?

2022. dec. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Az a szakításuk előtti napon volt, akkor tudta meg hogy megcsalta a barátnője
2022. dec. 12. 23:43
 8/15 A kérdező kommentje:
5-ös de hát én pont azt kommunikáltam le vele, hogy nem akarok semmit
2022. dec. 12. 23:44
 9/15 A kérdező kommentje:

Még egy kérdés. (Bocsánat, elég tapasztalatlan vagyok sajnos.)


Az, hogy a ferfiak megijednek a hatarozottsagtol, es attol, hogy erdeklodnek irantuk, az azt jelenti, hogy a szívükben azert megtartjak maguknak a valóban tetsző lanyt? Tehát megijednek ezért kihátrálnak, és inkább “távolról”/plátóian epejednek csak, vagy akkor onnantól már nem is tetszem nekik, hogy határozottan akarok valamit?

2022. dec. 12. 23:49
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hagyd az egészet, ne törődj vele és keress egy normális srácot. Nem smacizunk mással bulikban ha otthon vár valaki, úgyhogy végképp ne sajnáld. Ugyan ezt tenné veled is.

Nekem ez a pasi ilyen nőcsábásznak tűnik, aki tart egy állandót ha akar, elmegy bulizni rá repül másra, ha valaki visszautasítja akkor repül a következőre és így tovább. Sőt, azt is el tudom képzelni, hogy hazudik arról hogy őt megcsalták, csak hogy össze jöjjön az új nő. Hány évesek vagytok?

2022. dec. 13. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!