Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen érzés a szerelmi bánat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés a szerelmi bánat?

Figyelt kérdés

Személyfüggő, vagy vannak olyan "részei" amik mindenkinek odatesznek rendesen?

Vagy szerintetek az ember nemétől is függ?

Lehet a nő hónapokig szenved, míg a férfi képes pár napra, hétre rá más nőkkel vigasztalódni?


Ja, tudom sok a kérdés, de kíváncsi vagyok ki hogyan éli át.



2022. dec. 13. 20:32
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
19%
A 3. Kerdesedre igen a valasz, a pasikat altalaban sose viseli meg, mennek a kovi csaj utan.
2022. dec. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Szerinted mi az oka? ^^
2022. dec. 13. 20:53
 3/28 anonim ***** válasza:
86%

Én inkább úgy vettem észre, hogy a férfiak hajlamosabbak néha alkoholhoz, drogokhoz nyúlni, hogy gyors enyhülést kapjanak és pár óra bódult mámorban felejtsenek.

Persze nő is csinálhat ilyet, de sokkal racionálisabbak.

A fájdalom meg, mindenkinek a saját fájdalma a legfájdalmasabb, legkibírhatatlanabb.

2022. dec. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Okay, de azért a nőket miért hagytad ki? :D
2022. dec. 13. 21:01
 5/28 anonim ***** válasza:
senkinek nem kellemes, személytől függ, hogy mennyi idő alatt esik túl rajta az ember
2022. dec. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Miért akarod tudni? Te még soha nem élted át, vagy mi?
2022. dec. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
32%

2


Mert pasik, nincsenek mely erzeseik es dugni akarnak.

2022. dec. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

#6-os arra vagyok kíváncsi ki hogyan éli át.

Tudom, hogy fájdalmas, de nem mindegy, hogy vedelsz, sírsz vagy úgy teszel hogy minden oké.

2022. dec. 13. 21:23
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az elején jobb volt, aztán pár hét után hirtelen lett nagyon rossz, azóta fokozatosan javul a helyzet, de még mindig vannak rosszabb óráim/perceim.

Érzek tehetetlenséget, mert mindennél jobban azt akarom, hogy velem legyen, de semmit sem tudok tenni az ügy érdekében. Emiatt érzek haragot, bánatot is.

Aztán amikor jobb, és racionálisan látom az egészet akkor egészen jól megvagyok magammal, apró dolgoknak is örülök.

Én fiú vagyok, a csaj azóta jól van az új barátjával:)

Szóval ez egyáltalán nem a nemektől függ, hanem az ember személyiségétől, nyilván vannak olyan tulajdonságok, amik egy-egy nemre jellemzőbbek, de nem hiszem, hogy itt nagy általánosságokat lehetne puffogtatni, mint hogy ,,az összes férfi baszni akar".

2022. dec. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
0%
Te bánat!
2022. dec. 14. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!