Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 16 évvel idősebb férfibe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 évvel idősebb férfibe lettem szerelmes. Az érzés kölcsönös (vagy kölcsönös volt), de ellökött magától mielőtt bármi lehetett volna. Hogyan győzhetném meg arról, hogy nem csak fellángolás amit érzek?

Figyelt kérdés

2022. dec. 16. 21:13
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Sehogy. Neki több esze van, mint neked.
2022. dec. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem elmúlt részéről a vonzalom, úgyhogy hagyd békén!
2022. dec. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
16 év nem olyan sok, nálunk majdnem 18 év volt, szintén kölcsönösnek tűnt, nagyon is, ő tette meg az első lépéseket, majd váratlanul ő is ellökött magától, de nem a korkülönbség miatt, mivel a nője 24 évvel fiatalabb nála, hanem azért, mert családja van, csak nekem "elfelejtett" szólni róla.
2022. dec. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

3# Nem volt szép tőle...


Az én esetemben nagyon erősen féltékeny, illetve fél attól, hogy "rosszul sülne el" a szex.

2022. dec. 16. 21:26
 5/7 anonim ***** válasza:
86%

Ha még együtt se vagytok de féltékeny, akkor szerinted mi lenne ha együtt lennétek?

Ez nagyon nem oké.

2022. dec. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
61%
Atyakomplexus
2022. dec. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
20%
Gyáva. Mond el ezt neki. Hogy bátorzág kell a nagy dolgokhoz. Ezen túl is aktívan provokáld. Húzd fel, hogy tétje legyen.
2022. dec. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!